Sari la conținut
Forum Roportal
DSpawn

Asta meritam?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Or fi autoritatile incompetente, dar ce ne facem cu oamenii?

 

Sa te amuzi? Sa te revolti? Sa te apuce o scarba cat mileniul si sa le spui, verde-n fata:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma intr-un fel sau altul inundatiile astea catastrofale ni le-am cam facut cu mana noastra...cu poluare, defrisari si altele...si sincer cred ca toti o cam meritam ..cineva acolo sus s-o fi gamdit ca aceste lucruri ne vor trezi la realitate si a bagat putin lumea sub ape...dar nu cred ca dupa ce trec toate se va mai schimba ceva..poate doar ca se va face o gaura si mai mare in buget ca pe langa banii pentru sinistrati fiecare mai trage si pentru el .... ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am purtat si noi o discutie pe tema aceasta la o ora de engleza..........una din sugestii a fost cea de a schimba' planeta'..........asta e mentalitatea proasta a noastra romanilor..............sa stam si sa primim tot de-a gata si daca se poate si mestecat..........e usor sa schimbi 'planeta' ,dar ce se intampla cand o vom distruge si pe urmatoarea.....si tot asa..............................nu uitati ca traiti in romania ..............si daca uitati va rog sa va uitati pe geam ........................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Or fi autoritatile incompetente, dar ce ne facem cu oamenii?

 

Sa te amuzi? Sa te revolti? Sa te apuce o scarba cat mileniul si sa le spui, verde-n fata:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avem oameni (inclusiv cei de la putere) carora "le pasa"..tocmai de aceea. Ne-am facut-o cu mana noastra. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu citisem articolul asta. Sunt in totalitate de acord cu el. :cowboy:

Cred ca am sa-i urmaresc articolele domnului Ovidiu Nahoi de acum inainte. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pana la urma intr-un fel sau altul inundatiile astea catastrofale ni le-am cam facut cu mana noastra...cu poluare, defrisari si altele...si sincer cred ca toti o cam meritam ..cineva acolo sus s-o fi gamdit ca aceste lucruri ne vor trezi la realitate si a bagat putin lumea sub ape...dar nu cred ca dupa ce trec toate se va mai schimba ceva..poate doar ca se va face o gaura si mai mare in buget ca pe langa banii pentru sinistrati fiecare mai trage si pentru el .... :spiteful:

Eu unul nu ma simt partas la provocarea inundatiilor, si nici un om de rand. Totul vine de sus, de la cei care fac bugete, care incheie contracte, care dau aprobari si apoi nu mai stiu cum sa se acopere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×