Sari la conținut
Forum Roportal
popescusimplu

card memorie pentru telefon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu nevoie de un sfat, daca ma poate ajuta cineva.

Are cineva idee daca un card de memorie ma poate ajuta sa stochez in agenda telefonului mii de numere de telefon?

Si bineinteles daca ma suna cineva sa vad cine e acea persoana.

Ca m-am saturat sa merg cu plasa de telefoane dupa mine, cand suna vreun numar sa il formez pe alt telefon ca sa stiu cu cine stau de vorba, etc

M-am saturat si de telefoanele cu memorie nelimitata, ca tot degeaba.

Acum ma chinui sa imi rescriu agenda, eliminand cat mai multe detalii pentru ca se blocheaza telefonul si imi apare tot timpul mesajul"memorie insuficienta.stergeti unele aplicatii", insa nu am nicio aplicatie. nici macar o melodioara, nimic.Totul e de la agenda.Am 3000 de numere.

Sau daca stie cineva ce telefon m-ar ajuta, dar altceva decat ihone pentru ca e prea sensibil pentru bruta de mine.Am avut un palm care m-a tinut 2 saptamani.Mi-a cazut de 2 ori pe jos si s-a distrus display-ul si ma costa 500 e ca sa il schimb, exact cat dadusem si pe palm, asa ca.......

help me.

multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa stochezi numerele ,dar nu le poti folosi ca si fiind in agenda telefonului!Eu stiu ca telefoanele nu pot retine mai mult de 1000 de contacte + cele pe care le retine cartela , iar ca telefon iti recomand Samsung Omnia sau un Dual Sim tot de la Samsung!

Editat de VaMpIrIkHa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×