Sari la conținut
Forum Roportal
Carhaix

In pielea lui Cupidon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deja ma gandesc sa rastorn rolurile data viitoare.. cupidon sa fie rolul celui care trebuie cuplat, iar cel care ar trebui sa fie cuplat, sa joace rol de cupidon :P

Si atunci sa vezi ca tipa te place ..tot pe tine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ati fost in situatii de a face meseria lui cupidon ?

 

prima oara am patit-o duminica abia trecuta... cand s-a terminat rau, in sensul ca, eu trebuia sa ii fac lipeala (ca sa zic asa), prietenului meu, iar tipei i-a placut mai mult de mine, oricat de mult intorceam situatia in favoarea lui ..

 

asa vi s-a intamplat si voua .. cand devii cupidon, tipa/tipul (tinta) sa te placa mai mult pe tine ?

in stituatia asta, prietenul/prietena, a inteles si a cedat ?

 

ca acum cam un an, un cuplu pe care il stiu a fost pe post de cupidon, intre mine si o tipa (prietena fetei din cuplu) si s-a intamplat ca tipei tinta, sa ii placa tare mult de el.. atunci m-am mai intalnit cu ea de 2 ori.. nu ne-am potrivit si am lasat-o balta .. iar cei doi dupa vreo 2 saptamani s-au despartit, iar nu a plecat cu tipa aia... intalnise alta

 

asa patesti cand esti cupidon, lumea te place mai mult pe tine ?

 

deja ma gandesc sa rastorn rolurile data viitoare.. cupidon sa fie rolul celui care trebuie cuplat, iar cel care ar trebui sa fie cuplat, sa joace rol de cupidon :o:

 

Uau, ce incurcaturi pot iesi! N-am incercat niciodata sa joc acest rol...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si atunci sa vezi ca tipa te place ..tot pe tine :o:

 

ah, da.. din pacate, o sa stiu la anul .. ca asa pare sa imi fie perioada :P)))

 

Uau, ce incurcaturi pot iesi! N-am incercat niciodata sa joc acest rol...

 

.. eu mi-am spus, hai sa incerc, ca tot am avut ocazia , oricum prietenului cela, nu i-au placut tonul si gesturile ei.. lucruri de care nu avea cum sa afle chat-uind, se vazusera doar in poze

 

oricum este mai sexi sa o auzi vorbind si gesticuland doar la intalnire :P

 

in rest, sigur intalnirea asta le-a taiat elanul de a mai vorbi asa aprins si cu apropouri.. o sa aflu

Editat de Carhaix

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa patesti cand esti cupidon, lumea te place mai mult pe tine ?

De regula, da. In conditiile in care nu ai nici un interes la persoana respectiva (de sex opus).. esti mai deschis decat ai fi in mod normal....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt cupidon . am mai reusit in seara asta sa fac sa vorbeasca doi :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am vechiul mail si nici nu mai stiu parola. Ce pot confirma la 9 ani distanta, este ca chiar am devenit cupidon si este o pasiune, o placere sa creezi relatii de iubire intre femei si barbati care isi cauta perechea.

Editat de Davi_
Sos link extern

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa creezi?

Dar ce ești tu, mă scuzi, ..un Dumnezeu al relațiilor de iubire?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu știu cine căcat sunt, că de regulă cuplez persoane doar daca îmi iese mie ceva din asta. I don't give a fcuk about ethics 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×