Sari la conținut
Forum Roportal
samixl

Dilema

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va rog frumos ajutati-ma ca nu stiu ce sa ma mai fac, nu mai suport asa o viata de monotona, nu am simtit niciodata cum e sa iubesti si sa fii iubit, si totusi cateodata imi doresc sa fiu ca ceilalti sa prind si eu un gram de dragoste de la o fata....

De ce?...

Cand simti ca numai poti fara nu-ti faci rost!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nike..cum sa spun?, ea nici nu se uita la mine cand ma uit eu la ea de exemplu, deci faza cu abordatul e exclus, exemplul tau cu cafeaua nu merge pt. ca amandoi nu bem asa ceva si oricum m.am lamurit, decat sa plang degeaba mai bine o las balta iar ce ma supara e ca nu pot sa o scot din minte si vreau sa mai specific ca poate sunt prea indiferent, eu am multa ura in mine cand cineva imi intoarce spatele

poi de ce faci pe orgoliosul? cucerirea intr-o relatie e superba

mai sus spuneai intr-un mesaj ca ea v-a salutat iar tu, nu stii de ce, n-ai salutat si ai intors capul...ce pricepe ea? ai fi vrut ca pe tine sa te salute in mod special? nu e suficient ca ai vazut ca s-a emotionat putin? poate e genul de fata pe care trebuie s-o doresti enorm ca sa accepte o relatie cu tine, nu stiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ar trebui sa-i fii amic inainte sa-i fii iubit

Trebuie sa te contrazic Pants. Odata ce o fata te vede doar ca pe un amic, este foarte greu sa schimbi situatia, sa te vada ca pe un iubit.

Editat de nike

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici nu am cum sa ma "imprietenesc" cu ea ca atunci cand e singura si ma vede singur si pe mine atunci da bir cu fugitii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi dar nu mersi, asta mi se pare gandire aeriana, daca nici la 21 de ani nu se dobandeste atunci cand?

 

vezi filmul Forest Gump si trage concluzia corecta din el, adica, nu mai alerga dupa Jeny, Jeny nu e pentru Forest Gump. exista Forest Gump in varianta feminina, asta e de tine

 

Buna dimineata, Samixl! Sunt Doctor Love.

 

esti pe dracu ghem

 

Pentru tine messengerul a fost, cumva, biletelul care se strecura in pauze, in clasa a 9-a de liceu.

 

in cl a 9-a? eu strecuram biletele din a 5-a pana in a 8-a, din a 9-a am trecut la practiva concreta

 

Repsectul se castiga, iar Sami a dovedit ca se respecta in primul rnd pe sine . :P

 

fals, nu se respecta pe sine

 

chiar nu ar strica unn pic mai multa...incearca sa capeti incredere in tine ...facand lucruri simple...si de care sa te mandresti si apoi totul iti va fii mai usor...

 

nici daca ar conduce un X5 nu ar rezolva nimic, iar lua-o inainte unu cu logan

 

nu dragul meu..mai bine te abtii si gata...

 

ma, el nu poa` sa se abtina ca nu ia seroxat ca tine (seroxatul anuleaza libidoul, nota editorului)

 

Buna..din nou va multumesc de asemena si vreau sa va spun ca astazi am avut colocviu la sport...si cum sa spun am vazut.o din nou dupa o saptamana, cam asa dar ea nu a dat probele (a vorbit ceva cu profa, in fine nu intru prea in detaliu) si cand a plecat spre vestiar ne.a salutat pe noi baietii (eram eu cu inca 2) si a aplecat capul rapid jos de rusine...baietii au salutat.o dar eu nu si am si intors capul din "greseala", instinct nu stiu dc...Ceea ce vreau sa spun e ca o vad zambind si cu capul aplecat cand e singura sau cu prietena ei si nu stiu daca atunci cand sunt eu in preajma, n.as crede ca e asa in preajma baietilor, ea a mai avut relatii totusi deci e mai experimentata decat mine oriucm...si ma doare ca nu ma priveste la fatza sau la ochi nu stiu cum sa spun dar e un sentiment nasol. As da totul pentru ea si nu stie asta din pacate.

 

cum e tatal tau, ai avut model masculin in familie?

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sami , doar se joaca cu tine , esti "soricelul" ei preferat . :P

 

Ba stie si va profita la maxim de asta ... din pacate pentru tine .

 

Parerea mea ... .

 

mda, aveti ocazia sa vedeti ce e in sufletul celor care apar la stiri plonjand de pe bloc din "dragoste"

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spre deosebire de Cleric Preston insusi, pe care nu il mai poate ajuta nimeni si nimic...

 

stai sa ajung si eu politist k0ntroversat, sa vezi atunci ce ma voi schimba...capatand si eu putina atentie! altfel, mereu alaturi de paria forumului, am decazut, ce sa fac

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nici daca ar conduce un X5 nu ar rezolva nimic, iar lua-o inainte unu cu logan

 

 

 

ma, el nu poa` sa se abtina ca nu ia seroxat ca tine (seroxatul anuleaza libidoul, nota editorului)

taci ....decat sa mai scrii prostii pe aici mai bine impusca-te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sal Cleric Preston, uite ce, respect ca trebuie sa fii un om destept din vocabularul pe care il posezi dar nu inteleg mai nimic din ce scrii, mai mult te invarti in jurul cozii iar pe mine nu ma ajuta cu nimic.

Vreau sa multumesc din nou tuturor dar cred ca este o cauza pierduta pentru mine, dragostea nu se cere din sfaturi, se pare ca vine de la sine probabil, ceea ce la mine e exclus dar trec peste ce sa fac?!..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×