Sari la conținut
Forum Roportal
kosminel

clicknet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai bine vorbesti cu cei de la click net...ei iti pot da mai multe detalii...dar viteza la odc poate depinde si de useri sau de segmentele libere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci...daca stie cineva ...am si eu o problema cu viteza de download la clicknet....am abonament de 2 mb...

totul mergea foarte bine...la inceput...downloadam de pe odc cu 2 mb chear 3...insa...dupa ce miam reinstalat windowsu... cand a fost sa bag cdu de la modemm....imi zicea...acolo...ca trebuie sa introduc un username si o parola...pt a mari viteza la net...:| :tease: va rog...care ati avut problema sau stiti ceva in legatura...sa ma contactati la id kosminel_ktz

vA multumesc>:yes:<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai bine vorbesti cu cei de la click net...ei iti pot da mai multe detalii...dar viteza la odc poate depinde si de useri sau de segmentele libere

nu neaparat..nici de pe truckere...imi iea cu maxim 240 kb:|

Editat de kosminel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci...daca stie cineva ...am si eu o problema cu viteza de download la clicknet....am abonament de 2 mb...

totul mergea foarte bine...la inceput...downloadam de pe odc cu 2 mb chear 3...insa...dupa ce miam reinstalat windowsu... cand a fost sa bag cdu de la modemm....imi zicea...acolo...ca trebuie sa introduc un username si o parola...pt a mari viteza la net...:| :blink: va rog...care ati avut problema sau stiti ceva in legatura...sa ma contactati la id kosminel_ktz

vA multumesc>:o:<

 

man mai citeste odata acolo ca mananci gogosi...cd-ul ala se foloseste in caz ca ai win 98 de exemplu pe xp si vista modemul este recunoscut automat.....userul si parola sunt pur si simplu pt conectare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci...daca stie cineva ...am si eu o problema cu viteza de download la clicknet....am abonament de 2 mb...

totul mergea foarte bine...la inceput...downloadam de pe odc cu 2 mb chear 3...insa...dupa ce miam reinstalat windowsu... cand a fost sa bag cdu de la modemm....imi zicea...acolo...ca trebuie sa introduc un username si o parola...pt a mari viteza la net...:| :) va rog...care ati avut problema sau stiti ceva in legatura...sa ma contactati la id kosminel_ktz

vA multumesc>:P<

invata sa te exprimi in limba romana clar si coerent .sa inteleg ca ai modem pe usb -ST330 ?detaliaza daca vrei ajutor! pt conectere userul si parola sunt in contract.dar din ianuarie pana azi cred ca ai rezolvat problema . cum ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×