Sari la conținut
Forum Roportal
machidonikos

discutie

Postări Recomandate

Din nou am intrat si doresc ca sa discut si eu cu voi despre aceasta boala,pe care o avem si prin experientele noastre si sfaturi sau orice altceva cred ca este benefic pentru fiecare din noi sa discutam fiindca vrem nu vrem suntem o comunitate care se poate intalni si comunica numai unii cu altii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din nou am intrat si doresc ca sa discut si eu cu voi despre aceasta boala,pe care o avem si prin experientele noastre si sfaturi sau orice altceva cred ca este benefic pentru fiecare din noi sa discutam fiindca vrem nu vrem suntem o comunitate care se poate intalni si comunica numai unii cu altii.

Care boala ? :lol2: "Discutie" este diagnostic medical ? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care boala ? :lol2: "Discutie" este diagnostic medical ? :(

 

 

De ordin psihologic, cred. Desi era mai bine spus "comunicare". Daca nu ai cu cine discuta...intrii in depresie si ...intelegi tu

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din nou am intrat si doresc ca sa discut si eu cu voi despre aceasta boala,pe care o avem si prin experientele noastre si sfaturi sau orice altceva cred ca este benefic pentru fiecare din noi sa discutam fiindca vrem nu vrem suntem o comunitate care se poate intalni si comunica numai unii cu altii.

Vino si articuleaza, altfel il inchid.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din nou am intrat si doresc ca sa discut si eu cu voi despre aceasta boala,pe care o avem si prin experientele noastre si sfaturi sau orice altceva cred ca este benefic pentru fiecare din noi sa discutam fiindca vrem nu vrem suntem o comunitate care se poate intalni si comunica numai unii cu altii.

Salutare!!!Imi place nikul tau,asa se chiama comuna unde m am nascut eu..

Pretiosul ORGAN are nevoie de :mancare, odihna ,dragoste.Aduna informatii ,dar nu uita ca tu esti propriul tau doctor,tu poti sti ce si cum prieste organismului tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×