Sari la conținut
Forum Roportal
ioanadumitrachescu

Vrajita de mama iubitului

Postări Recomandate

Buna...eu sunt Ioana,din Oradea,am 21 de ani.Ma tot gandeam daca sa scriu sau nu,dar iata ca m-am decis sa scriu.Am o problema foarte mare,de un an de zile,am un iubit din Constanta,dragostea noastra a fost foarte mare,pana nu s-a bagat mama lui.A fost el la mine,am fost eu la el,iar acum ultima oara cand am fost,maica sa mi-a facut o vraja foarte puternica,si de pe 23 decembrie nu ma simt bine deloc.Ma doare capu ingrozitor,spatele,simt ca ma strange cineva de gat,noaptea se aud zgomote in camera,sunt disperata.Nu stiu ce sa fac.Eu il iubesc pe prietenul meu foarte mult,si ma inteleg foarte bine cu fratii lui,doar cu parintii lui nu.El e manipulat de maica sa,adica tot vrajit....si din decembrie s-a racit si el fatza de mine...nu stiu ce sa fac,eu vreau sa il aduc aici in Oradea,sa se mute de tot! Nu as vrea prin vraji pentru ca stiu ca ele se intorc impotriva mea apoi.As vrea sa gasesc ceva solutii pentru a fi totul bine,adica sa se schimbe maica sa si sa ma accepte si sa vina el aici.Ajutati-ma,va rog din suflet:((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am mai auzit d cazuri de acest gen, chiar mai rau d atat :x: mama lui nu se va schimba niciodata sau parintii pentru ca asa vrei tu, asta e clar. dar d unde stii ca mama lui ti a pus gand rau? din ce stiu de la altii care au trecut prin asa ceva, e ca nu se termina cu bine. cred k ai fi sfatuita sa iti faci 'protectie'. atat cat stiu, iti scriu: protectie se poate face si prin vizualizare sau imaginatie (din punctul meu de vedere NUMAI PRIN IMAGINATIE/VIZUALIZARE se poate face), respectiv iti imaginezi ca esti intr-un cadru - cerc, in general fac unii, dar depinde ce te ajuta p tine mai mult si sigur - si ca nimic nu te atinge sau nimic rau nu te-ar putea atinge, dar sa fie cumva ca o oglinda, astfel tot raul indreptat inspre tine ar trebui sa se intoarca la cel care ti a pus gandul rau sau vraja :roll: doar daca aceasta iubire a voastra ar fi cu adevarat adevarata, atunci ar rupe orice legatura/blestem/vraja/gand rau/ fir energetic :o: daca zici ca baiatul este sub 'vraja' lu masa, atunci e pierdut, parerea mea. tu daca esti fff strong ar trebui sa il ajuti , in sensul sa iasa din hipnoza, daca e asa cum sustii: ca masa e vinovata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,iar acum ultima oara cand am fost,maica sa mi-a facut o vraja foarte puternica,si de pe 23 decembrie nu ma simt bine deloc.Ma doare capu ingrozitor,spatele,simt ca ma strange cineva de gat,noaptea se aud zgomote in camera,sunt disperata.Nu stiu ce sa fac.

 

Da' de unde stii ca'i vraja , avea o bagheta lui Harry Potter mana si bolborosea cuvinte neintelese , sau avea pe dejte faimosul inel a lui Sauran ?

 

 

Sigur ca glumesc, insa intrebare asteapta un raspun rational din partea ta , de unde stii ca'i vraja ?

 

Poate te'a tras curentu'n tren . :o:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
post postat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce legatura are timpul cu magia si stringhiurile energetice? si peste tishpe mii de ani va fi la fel.

da.

Postat tot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna...eu sunt Ioana,din Oradea,am 21 de ani.Ma tot gandeam daca sa scriu sau nu,dar iata ca m-am decis sa scriu.Am o problema foarte mare,de un an de zile,am un iubit din Constanta,dragostea noastra a fost foarte mare,pana nu s-a bagat mama lui.A fost el la mine,am fost eu la el,iar acum ultima oara cand am fost,maica sa mi-a facut o vraja foarte puternica,si de pe 23 decembrie nu ma simt bine deloc.Ma doare capu ingrozitor,spatele,simt ca ma strange cineva de gat,noaptea se aud zgomote in camera,sunt disperata.Nu stiu ce sa fac.Eu il iubesc pe prietenul meu foarte mult,si ma inteleg foarte bine cu fratii lui,doar cu parintii lui nu.El e manipulat de maica sa,adica tot vrajit....si din decembrie s-a racit si el fatza de mine...nu stiu ce sa fac,eu vreau sa il aduc aici in Oradea,sa se mute de tot! Nu as vrea prin vraji pentru ca stiu ca ele se intorc impotriva mea apoi.As vrea sa gasesc ceva solutii pentru a fi totul bine,adica sa se schimbe maica sa si sa ma accepte si sa vina el aici.Ajutati-ma,va rog din suflet:((

 

poti sa il iei pe iubitul tau sa fugi cu el pe luna , daca e legat nu conteaza distanta. intrebarea e aceiasi de unde stii ca maicasa cum poti demonstra asta. poate ca i-a facut-o vro prietena de a lui ,deci nu acuza aiurea.

cum zicea si aloris tre sa te protejezi tu cat si iubitul tau. poti merge la preot (vezi ca o sa te ia ca traiti in pacat bla bla bla) sa iti faca un maslu parca ii zice. daca stii sa faci protectie energetica e foarte bine tot aloris ti-a dat o idee . mai sunt multe idei aici http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...entry1059797559 si aici http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...entry1059753087

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intrebati de unde stiu? Pai din moment ce ma simt rau,si din moment ce in casa la mine se petrec lucruri ciudate,gen se sparge ceva din senin,se aud batai in geamu din camera care da spre balcon,sau cad lucruri pe jos,si chestiile astea chiar se intampla,in fiecare noapte.Si nu doar eu spun asta ci si mama.Iar legat de faptul,de unde stiu ca e mama iubitului,pai...mi-au zis multi mediumi,clarvazatori etc Daca vedeti poza cu ea,va speriati,chiar are fatza de vrajitoare.Cand am fost la el acasa,ma lua cu Ioana mama, da se vedea pe ea ca nu ma suporta.In plus de asta dupa ce am plecat i-a spus prietenului meu sa se desparta de mine.Deci am destule dovezi ca sa cred ca e ea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×