Sari la conținut
Forum Roportal
lllucci

Cum va imaginati batranetea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-o imaginez la fel de solitara ca si prezentul. :(

 

A, pai e bine ca ti-o imaginezi. Inseamna ca nu mai vrei sa te sinucizi. Cel putin nu pana la batranete. :haha:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe o plaja in Hawai, pe un sezlong de bambus,imbracata in haine vaporoase albe, cu salbe lungi de flori exotice la gat, cu o palarie cu boruri largi, ochelari de soare, ruj portocaliu (asa poarta doamnele blonde cu varsta intre 80 si moarte :victory: ), sorbind degajata dintr-un pai , cocktailul non-alcoolic asortat cu cuburi de gheata si papaya, la umbra si adierea facuta de 3 negri fit care balanseaza zambareti 3 frunze gigant ale unor arbori tropicali, vorbind cu voi pe roportal... :giggle:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe o plaja in Hawai, la umbra si adierea frunze gigant ale unor arbori tropicali,

 

Ai uitat de umiditatea aerului in Hawai si cei de la 80 de ani in sus spre plus infinit nu prea suporta clima asta decat in locuri cu aer conditionat :crazy: si atunci de ce sa dea atitea bani doar pe location???

 

PS: pe negri nu i-am pus pe lista de cheltuieli sa nu fiu cotata rasista :good:

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica arata tanar. Just.

 

 

Aha!!! insa intr-o secunda a murit intr-o dimineata ploioasa, ne-a povestit ingrijitoarea.

Vremea rea cu nori negri si ploi torentiale este de vina in multe cazuri de moartea batrinilor, cel putin pe aici.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha!!! insa intr-o secunda a murit intr-o dimineata ploioasa, ne-a povestit ingrijitoarea.

Vremea rea cu nori negri si ploaie torentiala e de vina in multe cazuri de moartea batrinilor, celputin pe aici.

L-a luat la El prea devreme.

Am citat din jurnalisti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io am sa incep de pe acum sa-mi platesc un killer de asta ( ca un fel de asigurare ), si cand m-o vedea ca imbatranesc si de-abia-mi tarai basinile sa-mi friga un glontz in cap, asa sa nu mai fac umbra pamantuli degeaba. :crazy:

Editat de Majer
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io cand m-o vedea ca imbatranesc si de-abia-mi tarai basinile ...

 

Mai inainte azi am vazut intr-un magazin alimentar un batrinel cu o plasa de medicamente si vitamine, e o sacosa din in, oferit de farmacii pentru vitamine, si-i cadeau pantalonii de pe el cum mergea. Era constient ca le tinea cu o mana insa nu avea minte sa opreasca langa o banca, sa puna jos sacosa si sa-si drege cureaua la nadragi!!!

Era si o masina al politiei de garda, i-am spus omului legii in slijba sa se uite dupa el sa nu pateasca ceva mai rau decat sa-si piarda nadragii. Avea izmene pe el, dar totusi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×