Sari la conținut
Forum Roportal
sado

Tristetea (nu faceti un colt si pt oamenii terminati?)

Postări Recomandate

ma ajuta?ma ajuta poate dpa ce as reusi sa trec peste asta...dar intrebarea e:prin ce o sa trec pana atunci??o sa mai am putere sa trec?!

 

 

exista suficienta putere in noi pentru a depasi astfel de momente, crede-ma. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba da, de multe ori

si tocmai din pricina asta incerc sa-i deschid ochii

draguta sado, nu realizeaza ca poate intalni un adevarat OM care sa o fericeasca, avand toata viata inainte

e gresit sa se cramponeze acum de o persoana, care culmea, nu-i chiar pe placul ei

dar se pare ca am deviat de la topic

cine-i terminat?

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tu la 18 ani vrei de pe acuma sa devi 'soata'..?

Esti atat de tanara..ok, poate ca il iubesti..ei si ce? ca orice boala va trece si asta numai ca trebuie sa iti bagi in capusorul ala al tau ca poate una din cele mai fericite zile ale voastre e acea in care el a rupt-o..ca la cum te vad tu nu ai fi putut sa o rupi..constiinta asta de copila curata...te inteleg perfect, dar sa stii ca la cum imi povesesti de el..sigur are si complexe..sigur nu poti sa te 'copilaresti' pt el ca e prea imatur...etc etc..te cenzureaza!!!

Asta nu e iubire, copilo..poate ca alaturi de el ai cunmoscut tu sentimente mai altfel decat pana acum...dar asta nu inseamna ca ti-ai gasit fericirea si ca mai bine u se poate.Ba se poate!

Traieste-ti varsta copilo, nimeni nu iti va mai da sansa sa iti cladesti in continuare maturizarea..iar cand raman goluri in 'statuie' ..risti sa se prabuseasca.

 

Lasa-l sa fie un incuiat..un om ca el mereu isi va cauta o 'victima' pe care sa o 'cizeleze' dupa bunul lui plac si perfecta lui satisfactie. Da-l in plata lui si bucura-te de libertate la anii astia. Descopera-te pe tine ca om, ca individ..cauta-ti fericirea mai intai in tine si apoi in relatie cu ceilalti.

 

 

Esti atat de tanara!

of

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si tocmai din pricina asta incerc sa-i deschid ochii

 

 

ea nu are nevoie sa-i deschidem noi ochii, ci de sustinere. fiecare trebuie sa treaca prin asta, pentru ca asa-i legea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buei, fata asta-i indragostita lulea

da mai sunt...si nu numai indragostita...e mult mai mult decat atat!si vreau la dracu sa fie bine,dar e prea tarziu!mi-am facut-o cu mana mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cate feluri de bere se mai gasesc pe lumea asta......garla

 

.. mai este loc si pentru mine..?

doar daca esti terminat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×