Sari la conținut
Forum Roportal
sado

Tristetea (nu faceti un colt si pt oamenii terminati?)

Postări Recomandate

Copiii au plecat din casa de tineri, m-au scutit de intors spatele!! ... pana si pisica era trista cand fiica s-a maritat si s-a mutat, miauna la camera goala asa de trist ca ne dadeau lacrimile. Asta a fost greu la inceput.

Cineva, defapt mai multi de cineva mi-au spus odata ca timpul le vindeca pe toate. Si au avut dreptate, insa un alt cineva a mai spus ca le vindeca da iti lasa un gust amar. Imi pare rau sa aud de povestea cu pisica, gesturile pe care animalele le pot face in unele situatii ma inmoaie intotdeauna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbeam de prietenele mele, ca ele sint inafara casei si ma supara destul dar nu le consider prietene doar cunostinte.

Uita sa ma sune desi sint mai tinere si nu lucreaza, stau acasa. Telefonul ia foc de la atita barfa si spune ca ma suna mereu doar nu ridic eu ... dureaza un pic pana uit chestie din asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sint aproape de mine dar mereu revin ele pe orizont cu cate-o minciuna.

 

asta e, daca apare cate un tip la orizont esti pe locul 1 din coada :D

doar ca se mai strica lucrurile si cu amicul si asa revii in top :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

asta e, daca apare cate un tip la orizont esti pe locul 1 din coada biggrin2.gif

doar ca se mai strica lucrurile si cu amicul si asa revii in top blum.gif

mare dreptate ai. recunosc cu rusine ca si eu fac la fel, dar pentru prietenii apropiati (2 la numar) sunt mereu acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×