Sari la conținut
Forum Roportal
Luca Gheorghe

Ajutati-ma si pe mine va rog cu un windows

Postări Recomandate

Cunoaste cnv vreun site sau aveti voi sa imi dati un windows cu programe care dupa ce se instaleaza windowsul sa apara cv care sa bifezi ce programe vrei sa iti instaleze sa nu mai vorbesc sa aiba si sunetul si diriverul de la placa video automat ca la vista sau daca nu sa ma invatati cum sa pot sa adaug programe la un windows :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cunoaste cnv vreun site sau aveti voi sa imi dati un windows cu programe care dupa ce se instaleaza windowsul sa apara cv care sa bifezi ce programe vrei sa iti instaleze sa nu mai vorbesc sa aiba si sunetul si diriverul de la placa video automat ca la vista sau daca nu sa ma invatati cum sa pot sa adaug programe la un windows :spiteful:

 

da am eu . www.google.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca ai auzit de o versiune denumita XP retestrack care pe langa XP mai instala si cateva programe pe care ti le alegeai dintr-o lista. Windows-ul XP are drivere pentru sunet si video. Ca nu le are pe cele de la calculatorul tau, nu e vina lui, e vina ta ca ti-ai luat calculator mai nou decat XP-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cunoaste cnv vreun site sau aveti voi sa imi dati un windows cu programe care dupa ce se instaleaza windowsul sa apara cv care sa bifezi ce programe vrei sa iti instaleze sa nu mai vorbesc sa aiba si sunetul si diriverul de la placa video automat ca la vista sau daca nu sa ma invatati cum sa pot sa adaug programe la un windows :serenade:

 

fratele meu negru, pune si matale locatia in profil poate iti da cineva unu fizic, ca pe trackere-unde ai putea gasi tre sa faci cont, ratie&stuff...

 

cauta pe thepiratebay.org

 

Sank's!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa pui mana sa cumperi sistem de operare cu licenta....si daca vrei sa folosesti un PC sa inveti cum ca nu e mare lucru sa bagi la cap niste notiuni de baza cum ar fi instalearea unor programe uzuale....

 

P.S. si driverele nu le are windowsul de la el putere ci trebuie sa ai tu cd-uri cu driverele de la PC-ul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dar windowsul vista cum le are ca am vazut la cnv care a instalat vista si ia dat driverul de la video si placa de sunet si eu am un windows se numesete last xp dar se strica la o saptamana dupa instalare si mam saturat de el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cunoaste cnv vreun site sau aveti voi sa imi dati un windows cu programe care dupa ce se instaleaza windowsul sa apara cv care sa bifezi ce programe vrei sa iti instaleze sa nu mai vorbesc sa aiba si sunetul si diriverul de la placa video automat ca la vista sau daca nu sa ma invatati cum sa pot sa adaug programe la un windows :o:

 

poti sa-l modifici cu un program nlite si sa adaugi drivere in windows

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar windowsul vista cum le are ca am vazut la cnv care a instalat vista si ia dat driverul de la video si placa de sunet si eu am un windows se numesete last xp dar se strica la o saptamana dupa instalare si mam saturat de el

Pai daca e windows plin de virusi sau nu stii umbla cu el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cunoaste cnv vreun site sau aveti voi sa imi dati un windows cu programe care dupa ce se instaleaza windowsul sa apara cv care sa bifezi ce programe vrei sa iti instaleze sa nu mai vorbesc sa aiba si sunetul si diriverul de la placa video automat ca la vista sau daca nu sa ma invatati cum sa pot sa adaug programe la un windows :D

 

 

Stiu doar ca un prieten de-al meu are asa ceva acasa dar nu te-as sfatui sa incerci ca lui dupa o saptamana i-a picat Windowsul si in plus are prea multe setari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×