Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna!

eu m-am nascut cu niste semne pe bura(nite pete mai inchise la culoaare)nimeni din familia mea nu mai prezinta astfel de pete.

Pe mine ma deranjeaza mult, mai ales vara, la plaja...exista remedii ceva?as vrea sa scap de ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am auzit de o tehnologie noua, Active Laser FX, care elimina petele, ridurile, urmele de acnee si tot restul. Nu stiu sigur daca se refera la petele de la soare sau si la cele din nastere, dar merita intrebat daca spui ca te deranjeaza semnele tale. Din cate am vazut, un asemenea aparat exista la Dermastyle, dar poate exista si in alte orase, daca nu esti din Bucuresti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!

eu m-am nascut cu niste semne pe bura(nite pete mai inchise la culoaare)nimeni din familia mea nu mai prezinta astfel de pete.

Pe mine ma deranjeaza mult, mai ales vara, la plaja...exista remedii ceva?as vrea sa scap de ele...

 

 

Nu stiu daca cu laser o vreo branza, dar clasic, prin schimb de peleu din alta parte se poate pune piele 'buna' in locul celeiea pe care o ai deja. Dar... de ex iti ia de pe fese si-ti pune pe burta, mare scofala nu e...Treaba asta se face numai in aczurile in care pacientul necesita peleu 'bun' pe fata, in locuri vizibile, ori la tine, pe burta, nu vede nici cucu...iar vara, la mare, la soare, totuls e mai extompeaza, in plus, exista costume de baie intregi super ok...si asa poti acoperi pana iti dispare complexul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!

eu m-am nascut cu niste semne pe bura(nite pete mai inchise la culoaare)nimeni din familia mea nu mai prezinta astfel de pete.

Pe mine ma deranjeaza mult, mai ales vara, la plaja...exista remedii ceva?as vrea sa scap de ele...

 

Alea sunt pete din nastere si nu e obligatoriu sa aiba cei din familie ... eu de exemplu am una mica in forma de inimioara... pe mana :cheer: ... la incheietura ... nu cred ca avem ce sa le facem ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×