Sari la conținut
Forum Roportal
Seductiv

Vreau sa ma impac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Are.... pentru ca daca e sa-mi analizez viata... intr-un fel gandeam la 20 de ani si in alt fel gandesc acum.

Mai conteaza si datorita faptului ca la 18 ani cei mai multi nu sunt independenti financiar... poate stau cu parintii... etc...

 

Oricum... cand am vazut 32 am avut o reactie de genul :doh:

probabil de aia nici nu se jena tipa că ai ei erau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei raspundea imediat sau ma suna cand vedea ca am apelat-o. Ma rog, ii dadusem un tel cosmote pentru a vorbi gratis. La despartire mi l-a dat inapoi si l-am primit fara a insista sa-l tina. Am sunat de 2 ori si cred ca este de ajuns pentru prima zi de la despartire. Daca nu ma suna, asta e, mai e si maine o zi in care-i pot spune serviciu usor :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De obicei raspundea imediat sau ma suna cand vedea ca am apelat-o. Ma rog, ii dadusem un tel cosmote pentru a vorbi gratis. La despartire mi l-a dat inapoi si l-am primit fara a insista sa-l tina. Am sunat de 2 ori si cred ca este de ajuns pentru prima zi de la despartire. Daca nu ma suna, asta e, mai e si maine o zi in care-i pot spune serviciu usor :doh:

acu nu te astepta...ca dupa 2 zile de la despartire sa te si bage in seama...insa tu insita...ca nu se intamplanimic....insa tot nu ai raspuns tipa sta cu ai ei parintii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De obicei raspundea imediat sau ma suna cand vedea ca am apelat-o. Ma rog, ii dadusem un tel cosmote pentru a vorbi gratis. La despartire mi l-a dat inapoi si l-am primit fara a insista sa-l tina. Am sunat de 2 ori si cred ca este de ajuns pentru prima zi de la despartire. Daca nu ma suna, asta e, mai e si maine o zi in care-i pot spune serviciu usor :doh:

Ei hai, că nu e chiar un capăt de ţară să dai un telefon, deci nu cred că nu te-ar apela din cauză că nu mai e gratis, mi se pare o chestie idioată. Cert e că te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acu nu te astepta...ca dupa 2 zile de la despartire sa te si bage in seama...insa tu insita...ca nu se intamplanimic....insa tot nu ai raspuns tipa sta cu ai ei parintii?

păi a zis că da,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ea sta cu ai ei si din acest motiv mi se parea jenant sa facem ceva si apoi sa dau ochii cu ai ei.

:doh: ştim, ştim :lol: da' poate era izolată fonic camera ei :lol:

trebuia să mergeţi la tine, dacă locuieşti singur :P

 

să ne spui cum decurge treaba :giverose:

eu mă retrag momentan, mă cheamă datoria. Sper să iasă totul bine. Şi orice ar fi, nu uita un lucru.. să nu disperi. Timpul o să le rezolve pe toate :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hehe...de multe ori mi-a zis sa vorbesc mai incet ca se aude in cealalta camera, plus ca patul scartaia de mama focului si usa avea pe 3 sferturi geam :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hehe...de multe ori mi-a zis sa vorbesc mai incet ca se aude in cealalta camera, plus ca patul scartaia de mama focului si usa avea pe 3 sferturi geam :giverose:

:lol: mă scuzi, dar mi se pare foarte amuzantă situaţia :P

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×