Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

prieteni? exista asa ceva?

Evaluează acest topic

Mai exista prietenie....sau prieteni adevarati?  

91 membri au votat

  1. 1. exista sau nu?

    • da
      55
    • nu
      36


Postări Recomandate

cred ca aici e locul acestui topic cel mai potrivit.....

ce credeti oamenii mai au sperante...adica ca exista prieteni,cineva care sa te inteleaga care sa fie alaturi de tine.....cand ai nevoie...dar nu numai...sa te bucurii alaturi de ea sau el.... sa faceti lururi trasnite....sa va povestiti toate secretele intunecate...dar nu numai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu parere de rau spun ca nu....si aia care sunt cu adevarat poate ca nu stim sa-i pretuim indeajuns si ii pierdem!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca aici e locul acestui topic cel mai potrivit.....

ce credeti oamenii mai au sperante...adica ca exista prieteni,cineva care sa te inteleaga care sa fie alaturi de tine.....cand ai nevoie...dar nu numai...sa te bucurii alaturi de ea sau el.... sa faceti lururi trasnite....sa va povestiti toate secretele intunecate...dar nu numai

 

Da, exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Erena, ia pleaca tu de aici cu topicurile si temele tale overrated si arhidiscutate.

iati tu frmusel bagajele si IESI AFARA!!!!!!!!!!

 

si apoi ce treaba ai tu cu temele mele.....sunt atat de sictirita de ce zici tu pe aici...incat nu imi pasa ...vrei sa raspunzi fa-o te rog frumos daca nu....dute unde vrei tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ma duc nicaieri.

Daca esti in depresie nu trebuie sa te apuci tu sa iti deschizi topice personale cu pretentii filosofice. Care exista oricum.

 

Fa-ti blog.

dragul meu acu chiar nu sunt in deprie...insa asta e o constatare...si atat...chiar nu am nimic acu...si nu vreau sa imi fac blog vreau sa scriu aici...special sa te sacaii pe tine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×