Sari la conținut
Forum Roportal
ASLAN22

primul cadou

Postări Recomandate

ce puiutii lu mama sa ii fac eu cadou lui :o:

deci am acasa una bucata iubit sa ii zicem, care pe 21 imbatraneste ajungand la 30 de ani :o: .om casatorit divortat cu 2 copii .din cauza ca nu prea a fost fericit, de ziua lui vreau sa ii pregatesc ceva special ,o excursie ,dar nu prea imi plac planurile ,ce cadou as putea sa ii fac mai traznit ,ptr ca romantismul este un pic cam paralel sau asa se arata deci ma las la mama voastra va rog dati ideei ca eu sunt in pom :) :vampire: :vampire: :vampire: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce puiutii lu mama sa ii fac eu cadou lui :o:

deci am acasa una bucata iubit sa ii zicem, care pe 21 imbatraneste ajungand la 30 de ani :o: .om casatorit divortat cu 2 copii .din cauza ca nu prea a fost fericit, de ziua lui vreau sa ii pregatesc ceva special ,o excursie ,dar nu prea imi plac planurile ,ce cadou as putea sa ii fac mai traznit ,ptr ca romantismul este un pic cam paralel sau asa se arata deci ma las la mama voastra va rog dati ideei ca eu sunt in pom :) :vampire: :vampire: :vampire: .

 

1 copil al vostru ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

obsexia lidiei ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu puiii omului nu am nimic ca am eu prea multi cat despre copii ,problema grea ptr ca eu sunt inca sub tratament deci va rog orice nebunie va trece prin capptr ca vreau ceva inedit si traznit m-am gandit la parasutism dar nu sare nebunu usor ca zice ca vreau sa il omor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
m-am gandit la parasutism dar nu sare nebunu usor ca zice ca vreau sa il omor

 

:spiteful:

Pe principiul "Zboară, iubitule, zboară!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din start ai inceput cu ,,ce sa-i cumpar''...

ma mir ca esti curioasa de ideile noastre, in loc sa te intereseze ce-si doreste el!

asta trebuie sa stii

si daca nu ti-a zis, trebuie sa banuiesti, sa intuiesti, de aia e jumatatea ta :serenade:

si daca ideea va fi a ta, va fi mai reusita decat orice idee de-a noastra...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un mini model elicopter telecomandat :serenade:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×