Sari la conținut
Forum Roportal
Dr@CuSoRuL

Numai merg uTorrentul, Strongul DC++

Postări Recomandate

Salut,

De curand (acum cateva zile) mi`am reinstalat Windowsul(Windows XP sp2), apoi am bagat programele pentru download: uTorrent(filelist), StrongDC++. Si nu imi mai descarca deloc la orice joc/film luat de pe uTorrent sau Strong DC download:0 upload:0 (nu este de la net). Banuiam ca ar fii din cauza Firewall`ului,Dar l`am dezinstalat si tot asa. Anti`virusul pe care il folosesc este Norton Internet Security 2005:). Va rog frumos sa ma ajutati . Am mare nevoie de ele. Multumesc

 

PS: Am cautat dar nu am gasit nici un topic asemanator. Daca exista ceva asemanator dati acestuia CLOSED.

Editat de Dr@CuSoRuL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

De curand (acum cateva zile) mi`am reinstalat Windowsul(Windows XP sp2), apoi am bagat programele pentru download: uTorrent(filelist), StrongDC++. Si nu imi mai descarca deloc la orice joc/film luat de pe uTorrent sau Strong DC download:0 upload:0 (nu este de la net). Banuiam ca ar fii din cauza Firewall`ului,Dar l`am dezinstalat si tot asa. Anti`virusul pe care il folosesc este Norton Internet Security 2005:). Va rog frumos sa ma ajutati . Am mare nevoie de ele. Multumesc

 

PS: Am cautat dar nu am gasit nici un topic asemanator. Daca exista ceva asemanator dati acestuia CLOSED.

mi-ai luat vorba din gura bre, si mie mi s-a intamplat la fel...ia sa vedem poate ne ajuta si pe noi cineva :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cand downloadez un film imi apare ca windows a inchis programul ..un fel de eroare...dar cand iau muzica nu are nimic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: da ... sunt toate cum trebuie

te-ai conectat la hub-uri? le vezi lista de utilizatori?

 

eu cand downloadez un film imi apare ca windows a inchis programul ..un fel de eroare...dar cand iau muzica nu are nimic

necesita update.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te-ai conectat la hub-uri? le vezi lista de utilizatori?

 

:roll: mam conectat la hubburi:)

da nu imi apare lista de utilizatori :

 

poti sa imi trb si mie 5-6 prin pm :- daca vrei te rog frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e prima oara cand postez aici dar cred ca te pot ajuta

1) poate sa nu iti mearga daca nu ai bagat huburi

2) poate sa nu iti mearga daca nu ai dat share la fisiere tale din calculator

3) poate sa nu iti mearga daca nu ai desul de mult share(depinde de hub)

4) poate sa nu iti mearga daca folosesti o diferita vers. de dc++ sau utorrent

5) daca nu iti merge sa dl inseamna ca nu esti din acea tara cu utilizatorul sau ai calculatorul prost

sper ca te-am ajutat macar unpic si sper ca iti vei rezolva problema(Un an nou fericit) :roll: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×