Sari la conținut
Forum Roportal
vitzu

O mica si banala problema

Postări Recomandate

Am si eu o problema! Cand intru in My Computer si dai dublu-click pe oricare partitie mi se deschide o noua pagina.....si totusi nu i-am facut nici o setaresau am umblat in vre-o una. Stie careva unde pot gasi acea setare k e enervant tare sa stai cu zecile de ferestre deschise. Ms mult!!

App La multi ani tuturor!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce fereastra iti deschide?

In acea fereastra se gaseste o lista care iti arata cu ce ai putea deschide acea partitie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In meniul Tools gasesti optiunea Folder Options.

In fereastra cre se deschide ai tab-ul View. In acel tab scoti bifa de la "Launch folder windows in a separate process".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In meniul Tools gasesti optiunea Folder Options.

In fereastra cre se deschide ai tab-ul View. In acel tab scoti bifa de la "Launch folder windows in a separate process".

 

Nu era bifat:( l-am bifat si dupa aia l-am debifat si tot asa face:|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai nou imi apare "c:\recycled\boot.com is not valid Win32 application" si nush de ce am impresia k e vre-un virus:|

Ai antivirus instalat? Scaneaza-l online cu Kaspersky. Intra pe site-ul lor cu Internet Explorer si da-i un scan. E posibil sa fie virusat. Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ai un virus care iti ataca fisierele de windows... este super naspa... ca si eu am avut diverse probleme... iti trebuie antivirus, de preferabil Panda, iti spun sincer ca este cel mai bun. Cum intri pe net se actualizeaza singur, nu are nevoie de ajutor... crede-ma ai un virus care mananca fisierele importante... salveaza tot pe dvd-uri si fai din nou o reinstalare cu partitii. :o: :cheers: :cheers:

Editat de sweet_florentia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca ai un virus care iti ataca fisierele de windows... este super naspa... ca si eu am avut diverse probleme... iti trebuie antivirus, de preferabil Panda, iti spun sincer ca este cel mai bun. Cum intri pe net se actualizeaza singur, nu are nevoie de ajutor... crede-ma ai un virus care mananca fisierele importante... salveaza tot pe dvd-uri si fai din nou o reinstalare cu partitii. :o: :cheers: :cheers:

 

1. orice antivirus cu licenta isi face update zilnic asa ca nu-l mai lauda pe panda ca o faci aiurea....se vede ca esti in pom dar iti dai impresii....

 

2. panda nu este cel mai bun mai ales ca manaca resurse foarte multe fata de alti antivirusi.....

 

3. nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa scoti din tine daca te intreb sub ce criterii ai ajuns tu la concluzia ca panda este cel mai bun.....dar pt amuzament o sa te intreb care sunt acestea....so?

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. orice antivirus cu licenta isi face update zilnic asa ca nu-l mai lauda pe panda ca o faci aiurea....se vede ca esti in pom dar iti dai impresii....

 

2. panda nu este cel mai bun mai ales ca manaca resurse foarte multe fata de alti antivirusi.....

 

3. nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa scoti din tine daca te intreb sub ce criterii ai ajuns tu la concluzia ca panda este cel mai bun.....dar pt amuzament o sa te intreb care sunt acestea....so?

Topicul pe care va certati care e cel mai bun antivirus e in alta parta.

Orice raspuns off la topicul curent va fi sters.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×