Sari la conținut
Forum Roportal
DSpawn

Barbatul anului 2005!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atentie doamnelor si domnisoarelor, vom incerca sa ne intelegem o data pentru totdeauna: De foarte mult timp noi, barbatii, am fost impartiti in numele egalitatii, feminismului si multe alte teorii. S-a terminat acum, insa! Spuneti-le prietenelor si prietenilor dumneavoastra ca barbatul anilor 90 a murit!

 

Iata cum se vor desfasura lucrurile de acum inainte:

 

1. Daca credeti ca sunteti grase, chiar sunteti. Nu ne mai intrebati. Miscati-va fesele si inscrieti-va la un club de gimnastica.

 

2. Invatati sa utilizati capacul de la toaleta: daca este ridicat, coborati-l la loc, nu e ceva complicat, si incetati sa va mai plangeti.

 

3. Nu va mai tundeti niciodata scurt. Asta declanseaza certuri inutile cand indraznim sa facem comentarii.

 

4. Aniversarile, sarbatorile si zilele de Sfantul Valentin nu sunt teste pentru a verifica daca suntem capabili sau nu sa gasim cadoul ideal... inca

 

o data.

 

5. Cateodata nu ne gandim la voi. Trebuie sa stiti si sa invatati sa acceptati asta.

 

6. Sambata = golf / rugby / fotbal / formula 1 si dupa aia iar golf. E ceva de genul asta.

 

7. Shopping-ul NU e un sport.

 

8. Va sta PERFECT cu ce v-ati imbracat. Serios!!!

 

9. Intrebati-ne ceea ce vreti CU ADEVARAT. Aluziile subtile nu tin.

 

10. Sa stiti ca a urina din picioare exact in fata este mai greu decat a urina pe vine exact dedesubt. Chiar daca suntem foarte experimentati, mai ratam cateodata tinta. Atata tot!

 

11. Majoritatea barbatilor au 3 sau 4 perechi de sosete maxim. Atunci ce va face sa credeti ca suntem capabili sa alegem perechea din alte 30 care se potriveste cu fusta dumneavoastra?!

 

12. O migrena care dureaza 17 luni este o BOALA. Ar trebui sa consultati un doctor.

 

13. Mama dumneavoastra nu este neaparat cea mai buna prietena a noastra.

 

14. Verificati uleiul si apa din cand in cand. Sunt doua elemente ESENTIALE

 

ale masinii dumneavoastra.

 

15. Relatia noastra nu va mai fi niciodata ca in primele luni in care am iesit impreuna.

 

16. Tot ceea ce am putut spune acum 6 sau 8 luni este irelevant intr-o cearta astazi.

 

17. Nu fusta va face grasa. E toata porcaria aia de ciocolata!!

 

18. Faptul ca ne spuneti ca toate top-modelele sunt false ne face sa credem ca sunteti niste meschine geloase si asta nu ne va impiedica in nici un caz

 

sa continuam sa rasfoim revistele.

 

19. Top-modelele barbati cu corp de vis pe care le vedeti in reviste sunt toti niste poponari!

 

20. Daca ceea ce spunem poate fi interpretat in doua moduri, dintre care unul va intristeaza sau enerveaza, atunci luati-l pe celalalt pentru ca este exact ceea ce vroiam sa spunem.

 

21. Lasati-ne sa incercam si pe altcineva!!! Daca nu o facem cum vreti sa va putem spune ca sunteti mult mai bune decat altele?!

 

22. Daca este posibil, v-am fi recunoscatori daca ne-ati spune tot ceea ce aveti de spus in timpul publicitatii sau in pauze, pentru ca atunci mergem si noi la toaleta, ne cautam inca o bere pentru a doua repriza sau ascultam

 

analizele "expertilor".

 

23. Cand suntem in pat si parem obositi este pentru ca suntem chiar obositi si asta nu inseamna in nici un caz ca avem chef sa discutam despre relatia noastra.

 

24. Daca vreti un desert dupa masa, luati-va unul. Nu sunteti OBLIGATE sa-l

 

terminati. Puteti sa-l gutati numai daca vreti, dar dupa aceea nu spuneti "Nu, nu pot / vreau / ar trebui" pentru ca ulterior sa mancati jumatate dintr-al nostru.

 

25. Un regim fara exercitiu NU EXISTA.

 

26. Daca sunteti la regim asta nu inseamna ca si noi trebuie sa facem la fel.

 

27. Cele 4 elemente esentiale ale barbatului sunt carnea alba, carnea rosie, cafeaua si berea rece.

 

28. Asigurati-va ca toate mesele contin o cantitate rezonabila din elementele sus numite, tot restul intra in categoria "fara gust".

 

29. Nu puneti la indoiala simtul nostru de orientare, daca se poate.

 

Clar?!?

 

:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in viata viitoare voi fi gay :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Valeuu...e de rau daca asta e barbatul anului 2005.

La care barbati se aplica problema? :good: ...Nascuti inainte sau dupa 2005? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa speram ca..si la nici unul dintre ei!ca...atunci,e de rau!

cum zice si Joanna "in viata viitoare voi fii gay" :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La care barbati se aplica problema? :o: ...Nascuti inainte sau dupa 2005? :crazy:

Cred ca aia nascuti dupa 2005. Noi nu o sa apucam sa traim "cu ei", asa ca linistiti-va. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca aia nascuti dupa 2005. Noi nu o sa apucam sa traim "cu ei", asa ca linistiti-va. :think:

TARE! BRAVOS, BRAVOS, BRAVOOS! :P Chiar m-ai motivat sa mai caut si eu prin reviste sau chiar sa creez si eu niste texte "misogine" :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TARE! BRAVOS, BRAVOS, BRAVOOS! :think: Chiar m-ai motivat sa mai caut si eu prin reviste sau chiar sa creez si eu niste texte "misogine" :doh:

Care btw, le-ai creat deja. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×