Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Forumul si amprenta lui din vietile noastre

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu excesul ,lipsa lui. te simti gol si nu poti umple din interior asa ca iti cauti ceva extern.

 

exact , forulmul este doar un substitut ... asa cum am mai spus odata asta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am io ... betivule :o:

 

ia lasa'mi tel pe pemeu :)

 

 

 

Oamenii sunt buni Ina ... ei nu sunt rai prin definitie, astfel ca in fiecare dintre ei poti gasi ceva frumos, atata timp cat esti dispus sa cauti frumosul din oameni . :doh:

Cat despre discrepanta dintre virual si realitate, e aceiasi dintre imaginar si real, oamenii se simt la adapost in spatele monitorului , sunt ceea ce poate nu vor indrazni niciodata sa fie in realitate .

 

Poti sa'i judeci, eu nu ... dar mi'as dori sa poata mai mult .

just.....e specific celor slabi

 

Ok.. is curioasa.. cati ati intrat pe forum pentru ca in viata de zi cu zi v-a lipsit ceva? Si cati pentru ca v-au atras, pur si simplu, schimburile de idei?

deci comunicare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok.. is curioasa.. cati ati intrat pe forum pentru ca in viata de zi cu zi v-a lipsit ceva? Si cati pentru ca v-au atras, pur si simplu, schimburile de idei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok.. is curioasa.. cati ati intrat pe forum pentru ca in viata de zi cu zi v-a lipsit ceva? Si cati pentru ca v-au atras, pur si simplu, schimburile de idei?

 

 

io plictiseala mare in emirate . cautam ceva despre argeseanu si am dat de forum . am gasit un mod de exprimare si petrecut timpul liber .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da

prin afectiune inteleg si comunicarea

 

Adica.. din ce zici tu.. inteleg ca dai pe afara de nevoia de comunicare si de afectiune.. si ai intrat pe forum ca sa te reversi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io plictiseala mare in emirate . cautam ceva despre argeseanu si am dat de forum . am gasit un mod de exprimare si petrecut timpul liber .

si ai ajuns la peste 7.000 postari

deci comunici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica.. din ce zici tu.. inteleg ca dai pe afara de nevoia de comunicare si de afectiune.. si ai intrat pe forum ca sa te reversi?

 

 

e corect si asa multi intra ca sa refuleze sa isi descarce nervii daia moderatorii au multa treaba . btw vreau spor de toxicitate :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica.. din ce zici tu.. inteleg ca dai pe afara de nevoia de comunicare si de afectiune.. si ai intrat pe forum ca sa te reversi?

eu cred ca daca ajunge moderator, se vindeca . :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oamenii sunt buni Ina ... ei nu sunt rai prin definitie, astfel ca in fiecare dintre ei poti gasi ceva frumos, atata timp cat esti dispus sa cauti frumosul din oameni . :)

Cat despre discrepanta dintre virual si realitate, e aceiasi dintre imaginar si real, oamenii se simt la adapost in spatele monitorului , sunt ceea ce poate nu vor indrazni niciodata sa fie in realitate .

 

Poti sa'i judeci, eu nu ... dar mi'as dori sa poata mai mult .

 

Pai nu-i judec.. nu despre asta este vorba.. si nici n-am zis ca ar fi buni sau rai... Unii pot sa fie cei mai buni oameni din lume.. daca nu sunt potriviti pentru tine, e degeaba... (adica daca nu sunteti pe aceeasi frecventa... de ex. este un om pe forum.. cu care uneori ma cert foarte tare.. dar sunt doar momente in care orgoliul pune stapanire pe noi, probabil ca este nevoie si de aceste momente de "eliberare", dar altfel stim foarte bine cum suntem... si nu lasam momentele astea sa ne afecteze prietenia in esenta ei)

 

Si ei pot mai multe.. dar nu este pentru oricine sa vada.. si eu cred ca este un moment si un loc pentru toate.. :o: (daca am invata sa avem rabdare)

 

De ce am impresia ca tu crezi ca sunt oarescum trista? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×