Sari la conținut
Forum Roportal
oana_tm

Eurovision 2009

Postări Recomandate

Deci mie mi se pare o prostie..ce sa intamplat la Eurovision!tot nu reusesc sa inteleg de ce Elena si nu Catalin??ati vazut ce piesa are??cine are cat de cat ureche muzicala isi poate da seama ca aceasta piesa nu va castiga:|..trebuie sa aiba un anumit ritm..sa placa publicului..ei..Catalin are o piesa care sunt convinsa ca putea castiga:|..sincer..sunt foarte dezamagita..ar trebui sa va dati seama de adevaratele talente ale Romaniei!..deci..e chiar dezastruos..si nu sunt fana Catalin..mi-au placut si Blaxy..dar totusi...Catalin trebuia sa fie ales:|...inca o data Romania se va face de ras... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eurovisionu' a fost groaznic!

Blaxi Girls? :cheer:

Elena :cry:

Nico si cu cine mai canta :cry:

si tot asa pentru inca cativa.

 

De toata groaza.

Piesa cantata de Tina avea ceva forta in ea si parea sa fie buna. Mai suna bine si Popas Band cu Striga.

Era de asteptat ca o piesa in engleza sa castige si sa mearga mai departe, cu toate ca Elena nu a fost o alegere prea buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ntz

eurovisionul adica selectia asta ca atare, a fost mai buna decat....

nici nu-mi aduc aminte de cand

am ramas mirat cand am vazut la bandittmnan promo-u` ala cu finalistii

da` aiureala a fost ca in juriu au fost neste tolomaci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

melodiile de la Eurovizionul de anul asta mi se par cele mai bune din toti anii....si melodia elenei mi se pare una draguta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci mie mi se pare o prostie..ce sa intamplat la Eurovision!tot nu reusesc sa inteleg de ce Elena si nu Catalin??

 

Daca castiga ala ajungeam rau de tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au fost multe voci bune anul asta la Eurovision din care se putea alege una mai buna decat cea a Elenei...

sincer, mi'au placut vocele fetelor de la RedBlonde... chiar stiu sa cante [parerea mea]... ar fi fost mult mai bine daca aveau o melodie in engleza... da' tot nu se vota... adica de ce sa 'trimitem' la eurovision niste voci foarte bune ?? o trimitem pe ELENA...

ii urez bafta... desi nu cred ca va avea prea succes... adica e prea mare diferenta de valoare dintre melodia noastra si melodiile altor tari...

medodia noastra: Elena Gheorghe - The Balkan Girls are pana acum 300,674 vizualizari

melodia Turciei: Hadise - D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca castiga ala ajungeam rau de tot.

intr-adevar ca sa castigam la Eurovizion ne trebuie o melodie 'prostuta' altfel n-avem sanse.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×