Sari la conținut
Forum Roportal
GoldFace

De ce ar insela o femeie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da sotul? el nu o poate duce la restaurant..? sa zicem ca nu poate acest lucru tot timpul...pt ca guess what? are o familie de intretinut..cheltuieli si necazuri suplimentare...daca femeia fuje la prima greutate sa se simta bine...atunci trage numai pe turta ei...

 

ps: Femeilor le plac tampiteii :flowers:

Asa, Radu maica.....

1. In spiritul topicului.....acest minunat event....tre sa se intampla sa zicem macar o data pe luna. E invers proportional cu migrenele sotiei.....

2. Ma irita autoflagelarile de genul............cat ma sacrific io si scula mea pentru familie. Imi stoarce o lacrima. Not. In familion, nu odata castiga si ea si participa la "cheltuieli si necazuri suplimentare".

3. IOOO zic ase.....un kinder ajuta.....il puteti dispera pe el cu cat v-ati sacrificat.

4. Bucura-te ca femeilor le plac tampiteii, asa ai si tu una!

 

Femeile inseala in primul an de casatorie ca isi dau seama ca s-au casatorit cu un "mascul"......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca a facut tampenia sa se repeda ca proasta la maritat cand de fapt nu isi dorea asta. Nu cu el.

 

S-a mai vazut. Majoritatea, fie "ei", fie "ele", fac tampenia asta. Si le pare rau pe la vreo 40-50 ani cand isi dau seama ca si-au f***t viata cu cine nu trebuia. Doar ca e cam tarziu.

 

Corect.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci pana la urma cine e mai smecher ? Femeia sau barbatul ? Si cine inseala mai mult ? Si cine aduce mai multi bani in casa ? Si cine e mai tare ? Mi se face scarba again and again de aceeasi discutie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa, Radu maica.....

1. In spiritul topicului.....acest minunat event....tre sa se intampla sa zicem macar o data pe luna. E invers proportional cu migrenele sotiei.....

2. Ma irita autoflagelarile de genul............cat ma sacrific io si scula mea pentru familie. Imi stoarce o lacrima. Not. In familion, nu odata castiga si ea si participa la "cheltuieli si necazuri suplimentare".

3. IOOO zic ase.....un kinder ajuta.....il puteti dispera pe el cu cat v-ati sacrificat.

4. Bucura-te ca femeilor le plac tampiteii, asa ai si tu una!

 

Femeile inseala in primul an de casatorie ca isi dau seama ca s-au casatorit cu un "mascul"......

 

 

esti prea indignata, daca fumeia fuge cu altu sa se hraneasca inseamna ca ajuta familia?...si cand lucrurile grele se abat asupra lor ea ar trebui sa beneficieze de un bonus si barbatul nu?....ce rost mai are juramantul la bine si la rau mereu?

 

mascul = stapan pe situatie, riguros....parca asta doreai nu "tampitei" :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e aia ma, K0l0ratule.

happy barzday iu tu deasemenea

 

A mai venit ala de-a pus intrebarea, sa vada ce prostii scrieti pe aici, ma?

 

fas

banuiesc ca i-a zis ea ca pe cuvant ca nu l-a inselat ce rost mai avea mama sa scrii prostii pe forum, zau asa.

deci

de qua sa jetil ?

asa

2 minute va rog

 

bun

raspunsul e banal

de ce ?!

de trompa

ma veti intreba trompa cui ?

si io o sa va spun a lui jumbo, ca sa pot trece mai departe fara sa va divulg numele adevarat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din prea multa dragoste sa zicem :flowers:

 

dar eu as avea totusi o intrebare dc femeile care inseala sunt...iar barbatii nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×