Sari la conținut
Forum Roportal
Fabius

Magazin online

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da' bani ai ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bate gandul de ceva vreme sa imi deschid un magazin online. Deocamdata nu o sa va spun ce tip de magazin pentru ca nu mai sunt decat vreo 2 astfel de magazine in online romanesc, iar magazine reale care sa vanda asa ceva, la fel sunt foarte putine.

Momentan nu am firma, nu am nmic. M-ar interesa cam care ar fi pasii de urmat din punct de vedere legal si ce contracte ar trebui semnate, furnizori, etc...

Deasemenea m-ar interesa si cam care ar fi costurile pentru o astfel de afacere, si ma refer la costurile pentru infiintarea firmei si alte acte de care mai am nevoie.

Astept raspunsul vostru.

Multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bate gandul de ceva vreme sa imi deschid un magazin online. Deocamdata nu o sa va spun ce tip de magazin pentru ca nu mai sunt decat vreo 2 astfel de magazine in online romanesc, iar magazine reale care sa vanda asa ceva, la fel sunt foarte putine.

Momentan nu am firma, nu am nmic. M-ar interesa cam care ar fi pasii de urmat din punct de vedere legal si ce contracte ar trebui semnate, furnizori, etc...

Deasemenea m-ar interesa si cam care ar fi costurile pentru o astfel de afacere, si ma refer la costurile pentru infiintarea firmei si alte acte de care mai am nevoie.

Astept raspunsul vostru.

Multumesc anticipat.

 

mai bine fa un parteneriat cu cineva care are deja deschis un magazin online dar nu si produsul tau...e mai simplu si avantajos....nu cred ca o sa ai ocazia sa-ti raspuna cineva la toate intrebarile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai bineinteles ca nu vreau sa-mi raspunda cineva la toate intrebarile, daca as fi vrut asta plateam consultanta.

Ma gandeam ca poate e cineva care a mai trecut prin asta si imi poate spune asa in mare despre ce e vorba, mai departe ma interesez eu.

Faza cu parteneriatul nu merge pentru ca sunt multe produse, va fi un magazin de specialitate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca stii cel mai bine unde si la cine sa apelezi...ar fi super daca ti-ar spune cineva din experientza..trebuie samai astepti ....stiu doar de domeni care e in jur de 80 euro pt site..dar depinde si de cat de mare vrei sa fie ....succes in afacere

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai bineinteles ca nu vreau sa-mi raspunda cineva la toate intrebarile, daca as fi vrut asta plateam consultanta.

Ma gandeam ca poate e cineva care a mai trecut prin asta si imi poate spune asa in mare despre ce e vorba, mai departe ma interesez eu.

Faza cu parteneriatul nu merge pentru ca sunt multe produse, va fi un magazin de specialitate.

Firma in sine nu te costa mult, dar site-ul te cam usuca.

Cateva mii de euro lejer.

Asta fiindca tu nu dai detalii si intrebarea este ambiguua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu ma intereseaza partea asta tehnica, de design, promovare, seo, aici nu vor fi probelme, singurele mele intrebari sunt pe partea juridica, de aceea am si postat in legislatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×