Sari la conținut
Forum Roportal
Eu nu stiu ce sa fac

Nu stiu ce sa fac

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sal!! am o problema.acuma dimineata cand m-am bagat in calculator am avut chef sa ma joc un joc.cand am apasat pe el mia zis ca e o problema cu win32(23)nu stiu sigur,si zicea ca nu am acces.apoi m-am bagat in drive D si imi zicea sa ma bag in control panel si sa configures si sa instalez ceva.CE? va rog ajutator.(folosesc antivirusul ZoneAlarm).va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fa un printscreen cu eroarea si pune poza aici. Din descrierea ta nu rezulta mare lucru.

(mi-aduci aminte de reclama cu motorola care face "p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai chiar nu spui nimic prea clar.Cel putin ceva mai detaliat ...iti cere un fisier pe care nu il mai gaseste sistemul sau ce ?Efectiv nu dai nici un detaliu la ce ti se intampla .Fi mai clar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal!! am o problema.acuma dimineata cand m-am bagat in calculator am avut chef sa ma joc un joc.cand am apasat pe el mia zis ca e o problema cu win32(23)nu stiu sigur,si zicea ca nu am acces.apoi m-am bagat in drive D si imi zicea sa ma bag in control panel si sa configures si sa instalez ceva.CE? va rog ajutator.(folosesc antivirusul ZoneAlarm).va multumesc

 

 

Eu cand primesc astfel de erori nu stau sa-mi bat capul cu ele. Reinstal wingoz si POC : nou nout :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal!! am o problema.acuma dimineata cand m-am bagat in calculator am avut chef sa ma joc un joc.cand am apasat pe el mia zis ca e o problema cu win32(23)nu stiu sigur,si zicea ca nu am acces.apoi m-am bagat in drive D si imi zicea sa ma bag in control panel si sa configures si sa instalez ceva.CE? va rog ajutator.(folosesc antivirusul ZoneAlarm).va multumesc

 

@Eu nu stiu ce sa...

1. tare nick-ul :P

2. ce joc?

3. eroarea ti-a dat-o de la inceput, sau a rulat putin si te-a scos?

4. am impresia ca nu o sa mai dai nici un detaliu, ai postat si ai fugit :bye:

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×