Sari la conținut
Forum Roportal
outty

Cătălin Moroşanu vs. Gary Goodridge

Postări Recomandate

e normal sa fie facaturi acum in sport atata timp cat ei se bat pentru bani si nu pentru sport in sine...

 

asa ca ... pt mine e doar un actor, nu un sportiv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Puteau sa isi imparta niste pumni/picioare macar de forma. Mie nu imi vine sa cred ca un luptator (chiar daca ar fi fost mai slab decat Morosanu) Poate sta exact ca o (ma scuzati) balega si sa incaseze fara sa miste un deget....

Nu stiu daca a fost "vrajeala" dar cert e ca la final mi'a parut rau ca am asteptat meciul cu pricina.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea este ca meciul a fost o facatura de zile mari, nu avea cum sa`l bata pe Goodridge, ala nici macar nu a ripostat. Nu zic ca nu imi convine, ca doar e roman d`al nostru dar asa vrajeala n`am mai vazut. Voi ce parere aveti??

 

http://www.youtube.com/watch?v=s9kh66r90Ko

eu vazusi meciu acu depinde ce intelegi prin facatura....

daca te intrebi daca chiar asa s-a intamplat confirm eu ca da....

insa macar de forma putea si ala sa se apere.... acolo un pumn cred ca reusea si el sa mai doneze...in fine...mi-a parut rau ca am stat sa ma uit preferam ceva mai frumos...adica macar acolo sa se straduiasca un pic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant,cat o costat facatura?

Catalin Morosanu e bun,insa nu prea cred ca meciul a fost un meci pe dreptate

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cacalin e moartea din carpati. el nu aranjeaza meciuri cu adversari mai puternici, doar se roaga la dumnezeu inainte ca celalalt sa se sperie indeajuns de fata lui incat sa nu se mai poata concentra pe aparare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cacalin e moartea din carpati. el nu aranjeaza meciuri cu adversari mai puternici, doar se roaga la dumnezeu inainte ca celalalt sa se sperie indeajuns de fata lui incat sa nu se mai poata concentra pe aparare.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca meciul lui catalin a mai fost cum a fost,insa cel de aseara cu Valuev,ala a fost cumparat pe fata,cum dreacu sa castige ala cand numai in cap lua,si din cand in cand mai dadea si el cate un djeb,nici un croseu,2 directe in cruce si ramane campion

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×