Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

Din Franta nu-i nimeni pe aici?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma asteptam ca din Paris vre-o doua doamne cel putin sa vina cu reclamatie ca a fost cam dur Donald cu ele pe vremuri ... insa tinerelul de presedinte se linguseste pe langa Trump pentru un pumn de dolari in plus, crede-ma, sa fie de ... climaterizarea Parisului cel putin ca e cazul.   La noi vine o furtuna de muson si matura si mortii din cimitire, 1 an tine curatenia generala  :haha: tot ce-i inutil si-n calea lui ... e dus departe pe aripile vantului.   Dupa aia un torent te miri de unde si spala totul alb ... sau-l duce mai la vale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 20.12.2008 la 4:27, Stu' a spus:

Pfu..ca-mi mai veni inima la loc .. dar oricum nu merg in Paris ... Si da. sunt si multi cersetori si destul de multa mizerie fata de Germania, Austria ..spre exemplu.  Dar ce parere aveti despre tinerii francezi?..

Daca se ridica cortina cu CoVid aterizez la Paris si Zurich pentru vizite care se vor extinde si in alte tari, cu exceptia daca acolo e iarna grea.   

Cersetori romani sint si in Phoenix coborati din Canada sa nu degereze pe colturile de strazi de acolo unde iarna incepe la sfarsit de August.   Aici dorm in parc si in lacurile pentru ratele salbatice fac baie, il considera piscina personala!!! au cateva cell-uri si fumeaza non-stop, mizeria am vazut si in alte orase sau tari , in Canada foarte mult.   N-am treaba cu tinerii, limba de comunicat este mai important decat varsta, dupa parerea mea.    Si in Montreal am avut discutie frumoasa cu tinerii din cafenea dupa ce au aflat ca vorbesc franceza, erau curiosi de unde sint si tot feluri de povesti voiau sa auda.   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Franța, terorizată de islamiști.  Profesor decapitat  în plină stradă din cauza caricaturilor cu Mahomed ...

Atacul intervine la trei săptămâni de la atentatul cu un satâr comis de un pakistenez de 25 de ani în faţa fostului sediu al Charlie Hebdo, soldat cu doi răniţi grav.

https://evz.ro/breaking-news-atentat-islamist-inspaimantator-si-a-decapitat-victima.html

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Partea a doua va urma cand vor auzi si de aceste stiri total anti islamiste!!! 

„Mama” și „Tata” reprezintă o „rană” pentru familiile „Homo-parentale” și vor fi eliminați

https://evz.ro/mama-si-tata-reprezinta-o-rana-pentru-familiile-homo-parentale-si-vor-fi-eliminati.html?unapproved=137258&moderation-hash=c5fc660fad437596e06affea9d3308a3#comment-137258

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 hours ago, The Unknown said:

 

Inteleg ca e vazut lucrul asta ca un atac simbolic, dar daca e sa o luam practic, cat timp din viata e petrecut completand formulare, sa te deranjeze ca scrie "parinte"? E firesc ca ele sa prevada orice posibilitate, pentru a nu lasa afara pe nimeni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine nu ma deranjeaza ca scrie PARINTE, din contra sint impotriva alorlalti sa fie numiti PARINTI ... dar de ce n-ai lasat un citat sau o parte din text ca sa stiu la ce te referi in atac!!! 

 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gest revoltător al unor românce din Franța: S-au deghizat în afgane pentru a cerși bani. VIDEO

Gest revoltător al unor românce din Franța: S-au deghizat în afgane pentru a cerși bani. VIDEO – Evenimentul Zilei (evz.ro)

In State spun ca sint mexicance, ba au scris pe un carton ca ea fiind romanca, este sotie de Veteran de razboi American si n-are ce manca ...  dar au mai fost deghizate in

musulmance, nu-s prima oara in acest "bal mascat" dar am uitat in ce tara, parca purtau burka.   Parca erau sirience atunci cand a inceput marea invazie in Europa.  

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×