Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

Din Franta nu-i nimeni pe aici?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

franta e o tara unde numai loserii se duc.

de ce zic asta ?

Simplu, pentru ca nu vorbesc engleza

Ori, SE STIE, engleza e limba pe care o poti vorbi ORIUNDE, iar, noi, rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si bine fac - au o civilizatie de care au motive sa fie mandrii, o limba la fel - si o tara superba

De ce sa nu fie nationalisti ???

Sigur, la fel cum englezii sunt 'great' britains.

O civilizatie cladita pe ce?

Hi hi hi, pe colonii.

 

La fel si cu le gentes espanol, au mancat, baut, edit, supus, ucis si acum zbiara Liberte, Egalite, Fraternite, Les Human Droits.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur, la fel cum englezii sunt 'great' britains.

O civilizatie cladita pe ce?

Hi hi hi, pe colonii.

 

La fel si cu le gentes espanol, au mancat, baut, edit, supus, ucis si acum zbiara Liberte, Egalite, Fraternite, Les Human Droits.

 

Ia adu-mi tu aminte cand am spus eu ca GB e o tara superba de locuit in ea - ca probabil am uitat :suicide:

Editat de BlueSugar
Edit citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care sunt mai primitori?..nemtii sau francezii?

 

Nu am suficienta experienta ca sa zic asa ceva - eu m-am simtit foarte bine primit in ambele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mergi doar ca si vizitator?

 

 

pai..mi se pare o nota de bun simt asta..pt cei cr enu fumeaza..si de educatie..da..loc pentru fumatori nu au nici macar intr-o camera anexa?

afaraaaa, in ger.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca tot veni vorba, Germania e a doua tara superba de locuit - si bine fac ca sunt nationalisti si ei :suicide:

care sunt mai primitori?..nemtii sau francezii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia adu-mi tu aminte cand am spus eu ca GB e o tara superba de locuit in ea - ca probabil am uitat :pardon:

 

ai uitat tu multe, dar sa trecem cu buretele.

 

 

care sunt mai primitori?..nemtii sau francezii?

 

depinde de ce limba vorbesti mai curent.

Unii frantuji sunt mai primitori dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur, la fel cum englezii sunt 'great' britains.

O civilizatie cladita pe ce?

Hi hi hi, pe colonii.

 

La fel si cu le gentes espanol, au mancat, baut, edit, supus, ucis si acum zbiara Liberte, Egalite, Fraternite, Les Human Droits.

 

Ca sa intelegi ca poti avea o tara tampita si cu un trecut colonial - du-te la fratii portughezi - nu au nimic de aratat din toate miile de tone de aur pe care le-au misionarit :suicide:

Editat de BlueSugar
Edit citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acuma eu te cred Stupid, dar nu asta s-a dorit?

 

Nu pot sa aplaud popoarele colonialiste, care sute si sute de ani de-a randul au dat la m**uie negrilor si acum isi aroga toate meritele.

Pai nu?

 

Adica acum 'marii' britanici stramba din nasucul pistruiat la prezenta indienilor in London, dar ei le-au dat-o la (dupa cum spuneam) m88uie si ince le-o mai dau, in deplasare, in tara unde vaca e sfanta.

 

Kontro, vorbesti deplasat cu pipedoi .....mai nou englezii de rand o iau zilnic unde spuneai tu de la indienii care s-au instalat bine mersi peste tot la varf - ei au banii , ei sunt doctorii, avocatii, politistii, directorii, etc etc etc

 

Londonistan e un oras bye bye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma eu te cred K, dar uite-te si la nemti unde au ajuns de la invazia de 'italieni', 'rusi', 'romani', 'polonezi' .. :|

sunt nationalisti si cu cei care nu le invadeaza linistea, curatenia, ..cultura?

Acuma eu te cred Stupid, dar nu asta s-a dorit?

 

Nu pot sa aplaud popoarele colonialiste, care sute si sute de ani de-a randul au dat la m**uie negrilor si acum isi aroga toate meritele.

Pai nu?

 

Adica acum 'marii' britanici stramba din nasucul pistruiat la prezenta indienilor in London, dar ei le-au dat-o la (dupa cum spuneam) m88uie si ince le-o mai dau, in deplasare, in tara unde vaca e sfanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×