Sari la conținut
Forum Roportal
s3aNPaul

Help me !

Postări Recomandate

Astazi mi-am cumparat un Tv TUNER TV/FM JETWAY JW-TV 878 PCI , asa si pe cd , cand incerc sa instalez driverele imi spune ca nu sunt testate pe XP si ca sa-ar putea sa mearga prost , ceea ce se si intampla , nu imi merge programul pentru Tv .. ce draq sa fac , drivere gasesc doar la ei pe site dar abea le downloadeaza .. daca stiti din alta parte de unde sa le iau ?

 

 

Multumesc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cea mai buna solutie este cea de descarcare a driverelor de la producator.

 

Nu stiu daca nu ai reusit inca sa le scoti, daca nu incearca sa cauti pe google numele fisierului sa-ar putea sa gasesti fisierul pe alt servar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca cea mai buna solutie este cea de descarcare a driverelor de la producator.

 

Nu stiu daca nu ai reusit inca sa le scoti, daca nu incearca sa cauti pe google numele fisierului sa-ar putea sa gasesti fisierul pe alt servar.

 

Mersi mult , dar am si gasit solutia , pe toate manualele lui scrie ca driverele lui merg pe XP , cand le instalez spune ca nu a fost testat pe XP si ca sa-ar putea sa mearga prost .. o sa-mi bag Windows 2000 , pe el trebuie sa mearga ...

 

Oricum mersi ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×