Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
s3aNPaul

Help me !

Recommended Posts

Astazi mi-am cumparat un Tv TUNER TV/FM JETWAY JW-TV 878 PCI , asa si pe cd , cand incerc sa instalez driverele imi spune ca nu sunt testate pe XP si ca sa-ar putea sa mearga prost , ceea ce se si intampla , nu imi merge programul pentru Tv .. ce draq sa fac , drivere gasesc doar la ei pe site dar abea le downloadeaza .. daca stiti din alta parte de unde sa le iau ?

Multumesc .

Cred ca cea mai buna solutie este cea de descarcare a driverelor de la producator.

Nu stiu daca nu ai reusit inca sa le scoti, daca nu incearca sa cauti pe google numele fisierului sa-ar putea sa gasesti fisierul pe alt servar.

Cred ca cea mai buna solutie este cea de descarcare a driverelor de la producator.

Nu stiu daca nu ai reusit inca sa le scoti, daca nu incearca sa cauti pe google numele fisierului sa-ar putea sa gasesti fisierul pe alt servar.

Mersi mult , dar am si gasit solutia , pe toate manualele lui scrie ca driverele lui merg pe XP , cand le instalez spune ca nu a fost testat pe XP si ca sa-ar putea sa mearga prost .. o sa-mi bag Windows 2000 , pe el trebuie sa mearga ...

Oricum mersi ..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this