Sari la conținut
Forum Roportal
millica

Imi place de o fata..lol

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa cum zice si titlul ..si cred ca e si normal imi place de o fata (era mai rau daca imi placea de un baiat nu ? :o: :lol: ). Singura problema e ca..desi eu tot incerc sa ma dau la ea sau sa intru in vorba cu ea...de obicei pleaca ..sau daca vorbim , vorbim maxim 2-3 minute :) . Si...ma gandeam eu ca se comporta asa din cauza ca nu ma place :) :lol2: :( si ma intrebam daca pot sa fac ceva sa ma placa ... Oricum nici nu ai sunt total antipatic dar totusi ...

 

 

 

 

 

Heeeeeeeelp me please :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa cum zice si titlul ..si cred ca e si normal imi place de o fata (era mai rau daca imi placea de un baiat nu ? :D :lol: ). Singura problema e ca..desi eu tot incerc sa ma dau la ea sau sa intru in vorba cu ea...de obicei pleaca ..sau daca vorbim , vorbim maxim 2-3 minute :) . Si...ma gandeam eu ca se comporta asa din cauza ca nu ma place :) :lol2: :( si ma intrebam daca pot sa fac ceva sa ma placa ... Oricum nici nu ai sunt total antipatic dar totusi ...

 

 

 

 

 

Heeeeeeeelp me please :doh:

 

Poate esti inteligent ... impresioneaz'o ! :o:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa cum zice si titlul ..si cred ca e si normal imi place de o fata (era mai rau daca imi placea de un baiat nu ? :o: :lol: ). Singura problema e ca..desi eu tot incerc sa ma dau la ea sau sa intru in vorba cu ea...de obicei pleaca ..sau daca vorbim , vorbim maxim 2-3 minute :) . Si...ma gandeam eu ca se comporta asa din cauza ca nu ma place :) :lol2: :( si ma intrebam daca pot sa fac ceva sa ma placa ... Oricum nici nu ai sunt total antipatic dar totusi ...

 

 

 

 

 

Heeeeeeeelp me please :D

 

fă un duş, spală-te pe dinţi, foloseşte deodorantul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singura problema e ca..desi eu tot incerc sa ma dau la ea sau sa intru in vorba cu ea...de obicei pleaca ..sau daca vorbim , vorbim maxim 2-3 minute

 

 

Scriam ieri pe ici pe undeva că cei care sunt la fel, devin apropiaţi, iar ea spunea că din contră, cei care se resping, aceia devin....cei mai apopiaţi. Dacă aţi avea aceleaşi g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scriam ieri pe ici pe undeva că cei care sunt la fel, devin apropiaţi, iar ea spunea că din contră, cei care se resping, aceia devin....cei mai apopiaţi. Dacă aţi avea aceleaşi g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai vorbim doar 3 minute pentru ca ..nu avem ce vorbi , ma intelegi ? A inceput sa'mi placa de ea acu' cateva zile...de fapt de cand si'a schimbat freza :) . Si cam de atunci ma dau eu pe langa ea ..dar trebuie sa aflu din anturajul ei cam ce o intereseaza pentru ca ..noi vorbim cam asa : Eu: buna

Ea: buna

Eu: ce mai faci ?

Ea: bine ..stau pe aici.. , tu ?

Eu: tot bine ...si..ai scris la romana ?

Ea: da..mia luat cateva ore

 

Dar vorbeste pe un ton plictisit deci e clar ca avem nevoie de un subiect ..deci trebuie sa aflu cam ce ai place si ce nu :| scoala in orice caz nu ...

 

urgent să cauţi ceva de vorbit cu ea ... p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai vorbim doar 3 minute pentru ca ..nu avem ce vorbi

 

 

 

A inceput sa'mi placa de ea acu' cateva zile...de cand si'a schimbat freza .

 

 

 

Adolscenţă, adolescenţă ! :)

 

Dar vorbeste pe un ton plictisit deci e clar ca avem nevoie de un subiect ..

 

Nu ai nevoie de subiect ! Ai nevoie de o fată care să aibă acelaşi subiecte cu tine, fără să le caute, şi, din c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

milica, n-o mai intreba de teme mancati-as. intreab-o si tu de concerte,de cluburi si astea, si in felul asta iti faci si introducere in cazul in care vrei sa o inviti in oras. da nu te arunca de prima data sa mergeti singuri, vezi daca vrea cu nsite prieteni. daca nu, inseamna ca e ea proasta si tu destept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×