Sari la conținut
Forum Roportal
senin8

cine este Satana?!Dovada existentei lui.!Nasul de cununie!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ia vizioneaza aceasta poza si spune-mi tot metafora este?si daca sarpele a fost blestemat sa se tirasca ,atunci cum arata el inainte de blestem?

E o poveste din Asia despre asta. Caut-o, e simpatica.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o poveste din Asia despre asta. Caut-o, e simpatica.

lasa-ma cu Asia zi tu,internetu meu de tarus nu are viteza si semnal asa ca video yotube nu pot vedea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e pe internet povestea. Mai pune mana pe o carte. Asta e cam pentru clasa a 4-a.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa-ma cu Asia zi tu,internetu meu de tarus nu are viteza si semnal asa ca video yotube nu pot vedea.

William Branham

Slujba binecuv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aceea a fost o parere a lui

 

Da? Si Ilie, marele profet al lui Dumnezeu, poate sa greseasca?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Serios? Ce detector au folosit ca sa constate asta?

aceea a fost o parere a lui ci nu a fost data prin "ASA VORBESTE DOMNUL"IN PLUS EL NU A CHEMAT NICIODATA DUPA ALTI d-zei DECIT DUPA IISUS HRISTOS .DAR TRINITARIENII TE CHEAMA LA TRINITATEA SATANICA.!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da? Si Ilie, marele profet al lui Dumnezeu, poate sa greseasca?
Doamna Enki sau Domnule ca nu-mi dau seama ce sunteti ,imi cer scuze ,eu is nou pe forumu'aista dar va spun ca nu e frumos si nici crestinesc sa aduceti poze dalea care sa fiu sincer mioe imi creeaza repulsie,cit nu stiu eu de biblie dar sa stiti ca si profetii tot oameni is si toti gresim in multe feluri si multe rinduri chiar si ei ca doara numai IISUS HRISTOS este fara greseala,mi-aduc aminte ca profetu Ilie Tisbitul a fugit de femeia acea rea si idolatoare sati cum o chema...Doamne cum o chema ,da Izabela care i-o vrut capu,si Moisa dara cind o dat cu legile Domnului si le-o spart,si prorocul Natan si multi or gresit acuma nu trebuie sa aruncam toata prajitura la gunoi din pricina unui simbure,eo zic sa mai va revizuiti si dvd credinta si sa fiti mai pasuitoare.eu totusi cer scuze la toti daca am ceva de observat si sper ca nici dvd sa nu va suparati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma nu trebuie sa aruncam toata prajitura la gunoi din pricina unui simbure,eo zic sa mai va revizuiti si dvd credinta si sa fiti mai pasuitoare.eu totusi cer scuze la toti daca am ceva de observat si sper ca nici dvd sa nu va suparati.

 

Imi pare rau, dar in cazul branhamitilor, atunci cand un ou este stricat, si acel ou este liderul, toata omleta este stricata, intelegi, pentru ca adeptii lui pleaca din start de la niste idei gresite dezvoltate de un paranoic zoofil.

 

Si nu vad de ce te-ar oripila o poza cu o mumie, si nu te-ar oripila ideea sa aduci un hoit mirositor in putrefactie in mijlocul unei slujbe branhamite pentru a-l "aduce la viata" vezi doamne.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma, voi sunteti copii? Serios acuma. Sa-mi fie iertat tonul neoficial, dar vad ca pe ala nu-l intelegeti. Poate intelegeti asa. TERMINATI CU ATACURILE, ORICE OFFTOPIC dupa acest mesaj primeste avertisment. (warn, cum ar veni)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×