Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

nici eu nu stiu

Postări Recomandate

deci am niste dureri ingrozitoare de spate...de nici nu stiu ce ii asta...cat am stat in spital i-am spus medicului si a zis ca nu ii nimic....da doare de ma p*** pe mine....si chiar nu ii placut...si am facut analize...si chestii si cica is sanatoasa(mai putin la cap :senile: ) dar nu stiu ce sa mai zic

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci am niste dureri ingrozitoare de spate...de nici nu stiu ce ii asta...cat am stat in spital i-am spus medicului si a zis ca nu ii nimic....da doare de ma pis pe mine....si chiar nu ii placut...si am facut analize...si chestii si cica is sanatoasa(mai putin la cap :- ) dar nu stiu ce sa mai zic

si ce vrei sa facem noi pe forum ? :senile:

 

de doctor de familie ai auzit ? :doh:

 

go planet !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ce vrei sa facem noi pe forum ? :senile:

 

de doctor de familie ai auzit ? :-

 

go planet !

zii ce doctor vrei sa iti iau la rand...

pai normal ca auzisi..ca tocmai avusi azi o vizita ...da a zis a de la efort...

da dracu ca la cat efort fac io...mai ales ca in ultima perioada am dormit non stop..... :doh:

 

si ma gandeam ca poate are careva vreo idee mai stralucita ca a ta....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zii ce doctor vrei sa iti iau la rand...

pai normal ca auzisi..ca tocmai avusi azi o vizita ...da a zis a de la efort...

da dracu ca la cat efort fac io...mai ales ca in ultima perioada am dormit non stop..... :senile:

 

si ma gandeam ca poate are careva vreo idee mai stralucita ca a ta....

 

pai ... daca ma doare curu' ma duc la doctor, nu astept tratamente roportaliene . :-

 

dar deh, fiecare dupa priceperea sa. :doh:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ... daca ma doare curu' ma duc la doctor, nu astept tratamente roportaliene . :-

 

dar deh, fiecare dupa priceperea sa. :doh:

pai tu naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauziiiiiiiiiiiii ca fusesi...

si asteptam un sfat...ceva, :senile: poate o indicatie...la ce doctor sa ma duc in afar ala de familie ca ala e mai tampit ca mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si asteptam un sfat...ceva, :senile: poate o indicatie...la ce doctor sa ma duc in afar ala de familie ca ala e mai tampit ca mine

asa's doctorii astia ... fac o facultate de 5 ani si se tampesc . :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multam...la aia nu m-am gandit inca

S-ar putea sa ai o pozitie incorecta...stai cu abdomenul in fata ? sau prea mult pe scaun ?

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-ar putea sa ai o pozitie incorecta...stai cu abdomenul in fata ? sau prea mult pe scaun ?

pai foarte multa miscare nici nu fac.... da no...chestia e ca durerea e foarte puternica mai ales cand stau intinsa pe spate,sau si atunci cand stau pe burta drept in pat...nu pot sta asa...tre sa stau cumva cu spatele..un pic stramb ca sa nu ma doara...si dorm foarte ciudat eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×