Sari la conținut
Forum Roportal
Medee

Merit eu asa ceva ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

am patit eu asta mai demult,si nu am putut nici o clipa sa ma uit la noul prieten ca la un iubit.nu ii face rau si lui.poate ajungi sa tii la el si sa il uiti pe fostu,dar eu nu mizez pe asta.viata e ca un joc de poker,trebuie sa risti,dar deasemea e bine sa stii cand sa faci asta si cand sa te opresti,altfel vei ramane descoperita.tu inca nu esti pregatita sa risti,nu ii complica viata baiatului decat daca tu crezi ca vei fi fericita.nu te minti singura si nu iti fie frica sa te gandesti la adevaratele tale sentimente.

 

ce varsta ai?

Editat de sado

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu te g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

 

Buna seara, Medee! Sunt Doctor Love.

 

In primul rand, nu da importanta rautatilor din postarile anterioare! S-ar parea (din pacate!) ca pe forum apar tot mai multi "ironici", care, in loc sa se abtina, daca tot nu pot sa ajute, se intrec in a confunda sectiunea "dragoste" cu sectiunea"coltul vesel"! ( :yahoo: de aceea cred ca voi pleca de aici foarte curand, simt ca nu mai sunt util pe acest forum)

 

Cred ca problema ta e relativ simpla, totusi acorda-i importanta pe care o merita, pentru a nu pierde farmecul prezent din cauza indoielii!

Nici unul din voi nu este ciudat! Pur si simplu v-ati intalnit la momentul potrivit! Singura ta problema este ca ti-e frica sa-l iubesti, esti uimita de lucrurile care ti se intampla! Acorda-i sansa sa te iubeasca si iubeste-l si tu in acelasi timp. Pentru ca, daca mai continui sa te intrebi ce meriti si ce nu, te vei trezi ca viata a trecut pe langa tine fara sa-ti lase nimic!

 

gargbird

Editat de Doctor Love

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
( :yahoo: de aceea cred ca voi pleca de aici foarte curand, simt ca nu mai sunt util pe acest forum)

 

Nu pleci nicăieri doctore, nu face glume deastea, te joci cu tensiunea omului ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

 

Sunt multe alte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

 

nu esti ciudata ,dar inainte de a incepe o noua relatie trebuia sa-ti acorzi o pauza ...sa arunci balastrul ,sa scoti tot ce e vechi si nefolositor sa-ti golesti mintea de fostul ....daca tu crezi ca nu-l poti iubi ca pe un iubit ,nu-l mai amagi ...fa-ti si tie un bine si mai ales lui ...nu-l folosi ca pe pansament ce mai tarziu il schimbi cu altul ....nou

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca sunt ciudata sau el e ciudat!am iesit dintr-o relatie de lunga durata si am cunoscut un el care desi eu plang dupa fostul el ma iubeste, ma pupa, ma sprijina, ma intelege, e rabdator, e barbatul ideal si acum ma intreb oare merit eu asa ceva???

 

c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ufff, femeile astea! Cine să le

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am patit eu asta mai demult,si nu am putut nici o clipa sa ma uit la noul prieten ca la un iubit.nu ii face rau si lui.poate ajungi sa tii la el si sa il uiti pe fostu,dar eu nu mizez pe asta.viata e ca un joc de poker,trebuie sa risti,dar deasemea e bine sa stii cand sa faci asta si cand sa te opresti,altfel vei ramane descoperita.tu inca nu esti pregatita sa risti,nu ii complica viata baiatului decat daca tu crezi ca vei fi fericita.nu te minti singura si nu iti fie frica sa te gandesti la adevaratele tale sentimente.

 

ce varsta ai?

 

23 :lol:

 

Buna seara, Medee! Sunt Doctor Love.

 

In primul rand, nu da importanta rautatilor din postarile anterioare! S-ar parea (din pacate!) ca pe forum apar tot mai multi "ironici", care, in loc sa se abtina, daca tot nu pot sa ajute, se intrec in a confunda sectiunea "dragoste" cu sectiunea"coltul vesel"! ( :lol: de aceea cred ca voi pleca de aici foarte curand, simt ca nu mai sunt util pe acest forum)

 

Cred ca problema ta e relativ simpla, totusi acorda-i importanta pe care o merita, pentru a nu pierde farmecul prezent din cauza indoielii!

Nici unul din voi nu este ciudat! Pur si simplu v-ati intalnit la momentul potrivit! Singura ta problema este ca ti-e frica sa-l iubesti, esti uimita de lucrurile care ti se intampla! Acorda-i sansa sa te iubeasca si iubeste-l si tu in acelasi timp. Pentru ca, daca mai continui sa te intrebi ce meriti si ce nu, te vei trezi ca viata a trecut pe langa tine fara sa-ti lase nimic!

 

gargbird

multumesc din suflet!este cel mai intelept sfat pe care l-am primit!!apreciez ca exista astfel de oameni...si da asta am de gand sa fac!cred ca merit dupa ce am suferit si am plans si am oferit din suflet unui om care nu a meritat!cand am intrat pe acest forum am primit sfaturi f bune,nu se glumea acum insa au aparut oameni care nu au ce face acasa,sunt imaturi si lipsiti de experienta:).multumesc inca o data!

 

 

Sunt multe alte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×