Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi place foarte mult sa scriu in timpul acesta ...pe ritmurile unui ceas ce bate neincetat ...,e atat de liniste,toata lumea doarme ,iar cei care mai sunt treji au privirile goale,parca nu se gandesc la nimic...afara e atat de firg incat pe geam se prind atat de aspru ale timpului carari.E intuneric si totul e pierdut...doar o flacara se ma joaca ...singura... sub al gandurilor cavou...Imi e atat de frica ,cum nu mi-a mai fost niciodata ...si inexplicabil din ochii mei cad ploi...ce duc pe dune verzi sperante luate din neant!Colind ore intregi ale mintii strazi ,facand timpul sa ma uite ...si te caut de-apururi in dor...caci stiu atat de bine ,... nu ai sa iubesti un vampir ca mine!...Incep sa tip si nimeni nu aude ...incep sa plang dar nimeni nu ma vede ...iar el imi da doar mila...care ma face sa nu astept ziua de maine ...dorind al noptii sacru sa ma inece...

Primesc cuvinte ce nu trezesc nimic , iar in mintea mea se deruleaza acelasi episod de 6 ani al unei morti neasteptate... si parca simt si acum gerul de atunci ... in timp ce picaturile durerii se izbesc brutal si fara mila de sicirul lui...durerea se intinde in mine ,e tot ce mi-a mai ramas...sub compasiunea de doi bani ale celor dragi...incetez sa cred in tot si nu mai vreau nimic ... mor cu fiecare clipa mai departe de amintirea lui!...

 

 

Ehhh ...va astept cu noi intrebari si pareri despre mine,tinand cont ca sunt cam noua pe forum! :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din prezentarea ta de la profil am aflat si varsta, orasul in care stai, si ce anume iti place la vampiri :senile: Ca astea erau primele intrebari care-mi veneau in minte...

Totusi mai am una: iti place sa scrii? Pentru ca asa dai impresia din acest prim post la acest topic...

Si ce altceva iti mai place in afara de vampiri? Ce muzica iti place? Ce materii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce "vamp irika" , ce sugi ... sange ? :senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poy...imi place foarte mult sa scriu:) ,sa ascult muzica ,de preferat rock (him,anathema, paramore,bullet for my valentine,etc..),ador sa ma plimb prin ploaie si am o pasiune pentru vampiri de unde vine si nickname'ul Vampirikha(nu sug sange :doh: ).

Materii preferate :senile: psihologia,romana,informatica,engleza.... :-

Editat de VaMpIrIkHa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vampirikha(nu sug sange :- ).

Deci ce sugi atunci ? Lapte ? :senile:

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: nu!am pus semnul de glumita....

Nu ce ? :senile:

Ca tot nu am inteles ce anume spui ca sugi. :-

 

Ma rog, cat raspunzi la aia gandeste-te si la asta.

 

Deci ai 16 ani , si iti place si psihologia.

 

Psihologia sub ce forma ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sug lapte...iar sangele imi place... :senile: doar ca nu pot sa-l procur prea des.

Imi place psihologia creierului uman,psihologia abisala!

Editat de VaMpIrIkHa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×