Sari la conținut
Forum Roportal
ALX

Fia GTR

Postări Recomandate

Inspirat dupa campionatul actual de GT-uri, Fia GTR este in prezent cel mai realistic simulator de curse auto.

Este un joc creat de o firma germana, de unde si marele inconvenient: tot meniul jocului este in limba germana; insa pe site-ul lor oficial sunt patch-uri pentru limbile : Engleza, Spaniola, Franceza si Italiana.

 

Motivul pentru care am deschis acest topic este urmatorul: daca vreti sa-l jucati e o adevarata provocare sa-l faceti sa ruleze.

Aveti nevoie de aplicatii ajutatoare si trebuie sa scorniti si prin registrii Windowsului.

 

Daca cumva este cineva care s-a chinuit sa-l instaleze si n-a reusit am sa-l rog sa-mi lase o adresa de e-mail si am sa-i explic ce si cum trebuie facut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa instalez dar nu am reusit :yes: mi-a mancat zilele ;) si nervii :) .

 

Caut inca un joc cu masini (innafara de seria NFS) care sa stie sa mearga multiplayer si sa pot pune un server dedicat pentru el, de preferinta linux (pana acum doar nfsu am gasit). Daca stii vreunu care sa fie accesibil tuturor.. 1.5Ghz 256RAM .. da-mi te rog un mail pe alec_george@yahoo.com. Merci mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inspirat dupa campionatul actual de GT-uri, Fia GTR este in prezent cel mai realistic simulator de curse auto.

Este un joc creat de o firma germana, de unde si marele inconvenient: tot meniul jocului este in limba germana; insa pe site-ul lor oficial sunt patch-uri pentru limbile : Engleza, Spaniola, Franceza si Italiana.

 

Motivul pentru care am deschis acest topic este urmatorul: daca vreti sa-l jucati e o adevarata provocare sa-l faceti sa ruleze.

Aveti nevoie de aplicatii ajutatoare si trebuie sa scorniti si prin registrii Windowsului.

 

Daca cumva este cineva care s-a chinuit sa-l instaleze si n-a reusit am sa-l rog sa-mi lase o adresa de e-mail si am sa-i explic ce si cum trebuie facut.

 

As avea nitel ajutor cu GTR.

Nu am idee nici cat o samanta cum se instaleaza sa meara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bina na, voi vorbiti aici de joc, dar puneti si voi un site oficial, de unde se poate lua, ceva poze 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu mi-am mancat timpul degeab incercand si reusind sa fac jocu asta sa mearga (si in engelza nu in germana) -- intradevar se sparge foarte greu -- am gasit o imagine .iso ceva mai mica care am bagat-o in daemon tools si a trebuit sa scot "fizic" cd-urile !!

Si nu vreau sa zic ce nervi am avut cand l-am jucat !! :offtopic: nu zic de garafica, e ok, dar jocul in sine -- dupa parerea mea intr-un cuvant mai la moda .... "e naspa"0

 

Dupa ce am facut cateva ture -- timp de 2-3 ore l-am si dezinstalat ... dupa ce m-am chinuit 2-3 zile sa-l fac sa mearga :crazy: !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×