Sari la conținut
Forum Roportal
Cescutza

Topic despre nimic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai bine spus topic despre tristetile din noi..

sunt trista pentru ca a venit toamna,pentru ca ma simt a nimanui,pentru ca nu-mi gasesc rostul pe lume..

sunt dezamagita de viata,de oameni,de simtiri,de vreme,de tot...

sunt patetica..

 

scrieti despre orice lucru care va supara...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma supara gandirea ta... nu e bine ca vezi lucrurile numai dintr-o perspectiva proasta. Cu totii avem momente bune si rele, totul e ca pasele proaste sa nu "domine". Oricate necazuri ai avea, trebuie sa te gandesti ca undeva exista si "partea buna a lucrurilor" . So..cheer up ! A venit toamna, dar toamna e un anotimp frumos si...romantic!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma supara gandirea ta...

 

normal ca nu e bine cand suntem suparati, dar asa e in viata, e loc si de lacimi si de zambete.

de multe ori ma enerveaza cand imi vad prietenii suparati, insa mi`am dat seama, ca toti avem momente de suparare, toti pe rand.. :) si intr`un fel trebuie intelese :doh:

 

eu acuma chiar nu sunt suparata, .. ba sunt, am mancat azi mai multa ciocolata decat trebuia :) 8))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum ascult Laura Pausini pentru ca ma simt f trista.A murit tatal unui bun prieten de`al meu intr`un accident de masina si sunt foarte afectata.Nu inteleg de ce a trebuit sa se intample un asemenea lucru.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu sunt genu de o pesimist care mereu e trist dar mai am si cate un prieten care vine si zice "trezirea" si ma mai ridica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ofof....de ce trebuie mereu sa va intristati?Nu uitati ca viata este scurta..si daca o mai si umpli cu pelin, unde mai ajungem?..Nu uitati , zambetul este cea mai buna arma impotriva supararii...fii optimist...Razi, si astfel si viata ta va rade!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: cate suparari am..nici eo nu mai stiu sincer...da cea mai mare din toate e ca trece timpul prea repede si ca nu pot face nimik ca sa-l incetinesc..si privesc consternata la ceas in continuare, cum..deja a mai trecut o zi... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma supara gandirea ta... nu e bine ca vezi lucrurile numai dintr-o perspectiva proasta. Cu totii avem momente bune si rele, totul e ca pasele proaste sa nu "domine". Oricate necazuri ai avea, trebuie sa te gandesti ca undeva exista si "partea buna a lucrurilor" . So..cheer up ! A venit toamna, dar toamna e un anotimp frumos si...romantic!!

 

iti multumesc in primul rand pentru promptitudinea raspunsului..si pentru incurajari.

nu ma asteptam ca tu sa scrii pe topicul asta.(nu ma intelege gresit)

sunt pesimista de cand ma stiu iar toamna ma deprima teribil..ploile,vantul,frunzele copacilor si o dormitare bolnava care parca pluteste in aer.nu e romantic sa fii singur..e doar trist.

 

Maria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×