Sari la conținut
Forum Roportal
Moonchild'

Unde o sa lucrez?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma tot gandesc unde o sa lucrez... vreau un servici la care sa stau putin(4-5ore) si sa castig ceva ... :doh:\

Ma puteti ajuta? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma tot gandesc unde o sa lucrez... vreau un servici la care sa stau putin(4-5ore) si sa castig ceva ... :doh:\

Ma puteti ajuta? :)

 

Ce skilluri ai, bro?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Legal vorbind, trebuie sa ai minim 16 ani ca sa te angajezi. Mai bine vezi daca e vreun vecin/cunoscut dispus sa te plateasca sa-i faci cumparaturile, sau sa-i plimbi cainele, de exemplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma tot gandesc unde o sa lucrez... vreau un servici la care sa stau putin(4-5ore) si sa castig ceva ... :)\

Ma puteti ajuta? :lol2:

Da.

Termina facultatea. Fa si masterul si vorbim mai apoi. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica?? talente? sau ce ?

 

La 13 ani cam ce vrei sa muncesti? sau ce ai voie, ca sa livrezi pizza nu e voie inca... :cry:

 

(Ma gandesc ca nu vrei sa faci agricultura, in ciuda faptului ca stiu destui oameni posesori de terenuri agricole care nu au ce sa faca cu ele. Nu, nu e o gluma proasta: respectivii au solicitat oameni care sa le coseasca iarba, sa sape pamantul contra cost, dar acestia prefera efemerele capsuni spaniole.)

 

Ai putea sa culegi texte, daca scrii corect si repede. Vezi pe la edituri, mai sunt studenti, vezi la tipografii, am auzit ca se gasesc amatori.

Sau daca stii web. Toata lumea vrea site-uri, dar nu toti stiu sa le faca. Se plateste bine. :rot:

 

Succes!

Editat de ana _

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma tot gandesc unde o sa lucrez... vreau un servici la care sa stau putin(4-5ore) si sa castig ceva ... :flowers:\

Ma puteti ajuta? :)

 

nimeni nu a ajutat-o .... contacteaza-ma si te ajut eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×