Sari la conținut
Forum Roportal
NoStres

O iubesc dar am dezamagit-o prea mult ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu cum as putea sa incep aceasta poveste dar incerc sa va zic de la inceput ...

Ne-am cunoscut intr-un bar din intamplare statea cu mine la masa ...ne-am placut am stat impreuna apoi si asa a inceput o noua relatie, in scurt timp ea a inceput sa tina la mine (mi-a si spus) dar eu la inceput n-am vrut sa ma implic prea mult...

Fata lucra si nu avea mult timp pt mine...a trebuit sa ma duc la o nunta unde ea nu a putut sa vina cu mine pt ca era la lucru ...iar la nunta am cunoscut o fata care nu stiu cum sa zic parca ma vrajit am stat cu ea toata noaptea la nunta si a doua zi am decis sa ma intalnesc din nou cu ea ..dupa care sa terminat tot pt ca nu vroiam sa o fac sa sufere pe actuala prietena ..dar ea a aflat de asta si ne-am certat atunci...Dupa ce ne-am certat atunci mi-am dat si eu seama ca o iubeam pe aceasta. am incercat sa ma impac cu ea dar nu a mai vrut, se vedea ca era inca suparata pe mine, imi era un dor imens de ea si pana intr-o zi cand am zis ca trebuie sa o uit ca nu se mai poate asa ...nu ne-am mai intalnit de aproape o luna deloc, pana intr-o seara cand m-a sunat si ma intrebat daca vreau sa ma duc dupa ea sa mergem la un suc ...ok am iesit cu ea la un suc ca niste amici ...nu am vb despre noi ci cu totu alceva ..cand am plecat catre casa pe drum a inceput sa-mi zica despre un fost prieten la care a tinut ..si asa a ajuns vb si despre noi ..mi-a spus ca inca mai tine la mine ..atunci i-am spus si eu ce simteam pt ea si daca mai vrea sa ne impacam la care a acceptat sa-mi mai dea o sansa...

De atunci totul a mers bine o perioada ..mi-a spus ca tine la mine dar nu poate sa zica ca ma iubeste inca pt ca nu vrea sa fie dezamagita din nou ..ok am zis ca am sa-i dovedesc asta ..

Intr-o seara dupa ce am dus-o acasa primesc un mesaj " Pui sper sa nu te superi dar vreau sa luam o pauza de o saptamana, doua ca am prea multe pe cap si nu le mai fac fata la toate.si cand mai scap d probleme atunci o sa fim iara impreuna.vezi tu ce ii spui mamei tale sa nu se supere pe mine.plangand ti-am trimis sms-ul, dar nu mai pot sa fac fata.tu ai sa te saturi ca eu am sa fiu doar la lucru si nu o sa mai am timp de nimic.sper sa ma intelegi si pe mine macar tu, ca altii nu.pup nb.scuze daca te am trezit.nu fi suparat."

cand l-am citit mi-au dat lacrimile am incercat sa vb cu ea, dar nu mai era cum o stiam eu. Bun, am zis ca ii respect decizia si astept sa vad ce are de gand sa faca ...am stat aproape o sapt ..in tot acest timp ne mai vedeam la lucru la ea (lucreaza la un bar) dar nu prea vb ...si intr-o seara am fost cu fratele ei la acel bar unde am stat ceva vreme ...am vazut ca inca tinea la mine dupa felul cum ma privea ..s-a facut tarziu si am vrut sa plec ...si cand sa plec, o colega dea ei mi-a zis sa ma stau 2 min ca pleaca si ea, sa nu mearga singura [statea prin zona pe la mine]. am asteptat-o si apoi am plecat ...a doua zi dim primesc un mesaj de la fata mea ca mersi ca am plecat cu prietena ei cea mai buna si sa nu incerc sa neg ca ne-a vazut ..sa nu mai astept sa ne impacam ...cand am vazut am sunat-o dar mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine ...a vrut o pauza de o sapt sa vada ce pot face eu in sapt aia ...in care chiar nu am facut mai nimic am asteptat si asteptat un semn de la ea ...o iubesc prea mult ca sa o uit ..nu pot dar acuma chiar nu mai stiu ce sa fac ...poate voi aveti vreun sfat si pt mine :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

me too ravl ...pffff ce e frate cu lumea asta ...eu era sa mor de plictis pana am ajuns la final ...mey ...cata-ti alta fata ....ca vaz ca le prinzi usor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu inca nu mi-am dat seama pe cine a dezamagit. Pe cea cu care a fost la nunta ? sau cum... ca de acolo s-au incurcat lucrurile (pt mine)

 

aaaa si inca ceva ... mesajul trimis de doamna pe sms pus in ghilimele ... chiar asa l-a scris ???

 

deci chiar doresc sa stiu daca acele ghilimele chiar reflecta realitatea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
me too ravl ...pffff ce e frate cu lumea asta ...eu era sa mor de plictis pana am ajuns la final ...mey ...cata-ti alta fata ....ca vaz ca le prinzi usor

 

 

de ce sunteti rai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Invit-o prin oras mai incolo, te vrea mai departe, da' acu' e suparata pentru ca a observat ca te mai vor si altele si se teme sa nu fie ranita si sa nu te piarda... E o manie generala a speciei lor in ziua de azi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sunteti rai?

 

nu noi mergem la nunti si agatam ...in timp ce iubita e la munca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai fost la nunta si nu mi-ai spus ? :doh: lasa ca vezi tu ...dormi pe pres in fata usii cu catelul :) ba nu .. ma mult la mama :lol2: lasand gluma ...eu zic sa-si cam ia gandul de la fata ....unde ii era iubirea cand fu la nunta...a lasat-o la amanet ?

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai fost la nunta si nu mi-ai spus ? :doh: lasa ca vezi tu ...dormi pe pres in fata usii cu catelul :) ba nu .. ma mult la mama :lol2: lasand gluma ...eu zic sa-si cam ia gandul de la fata ....unde ii era iubirea cand fu la nunta...a lasat-o la amanet ?

 

 

nu prea imi plac nuntile red :yes:

 

as fi interesat ce varsta are tipul?

 

si c evarsta are ea? nu stiu de ce dar pare tipul de fata cu toane , fitze etc :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu prea imi plac nuntile red :doh:

 

as fi interesat ce varsta are tipul?

 

si c evarsta are ea? nu stiu de ce dar pare tipul de fata cu toane , fitze etc :)

 

dupa ce ti-ai dat seama ca pare fata cu toane ? ca ii e frica ca tipul la prima fusta scurta ce o sa-i apara ..o va lasa balta ? nu e normal sa aibe indoieli in privinta lui ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×