Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

private practice un serial interesant...castle si el e interesant....24 un alt serial tare:D..stiu multe seriale interesante si din mai multe categorii:d

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am descoperit cateva seriale interesante : American Horror Story, Once Upon a Time, Grimm, Person of Interest, The Walking Dead, Pan Am, Unforgettable.

 

Altele pe care le urmaresc si care cred ca sunt super faine : True Blood, Supernatural, Fringe, Game of Thrones, The Borgias, The Big Bang Theory.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut cateva episoade din Person of interest, dar am renuntat sa il mai urmaresc.

 

In schimb, am vazut prima serie din Suits si mi se pare misto, smart and funny. A doua incepe in iulie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut cateva episoade din Person of interest, dar am renuntat sa il mai urmaresc.

 

Am urmarit primul sezon. Daca in sezonul 2 nu schimba ceva, adica sa vina cu chestii noi, interesante, intorsaturi, surprize, va deveni plictisitor pentru ca fiecare episod este deja previzibil.

 

Stii ce mi-a placut si a fost cancelled...Flash Forward, The Ghost Whisperer, The Event si V. Erau foarte captivante, nu stiu de ce nu au continuat.

 

Mai era unul care mi-a placut enorm de mult, cu James Woods si se numea Shark. Ce rau mi-a parut ca nu au continuat.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact din cauza ca era previzibil nu m-am mai uitat la Person of Interest.

 

De V imi pare rau si mie ca nu-l mai fac.

 

Mi s-a mai zis si de Breaking Bad c-ar fi misto.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca am mai scris dar pana acum cel mai tare serial mi s-a parut "Lie to me" - are doar 3 sezoane

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ER American serial intre Septembrie 19 1994 si Aprilie 2 2009 cu Anthony Edwards, George Clooney

Noah Wyle, Eriq La Salle, Julianna Margulies, Gloria Reuben, Laura Innes, Goran Visnjic, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TOUCH

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×