Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Fiind în prima zi de concediu, tocmai ce am văzut After Life, Sezonul 1. Mai mult din greșeală, recunosc, pentru că inițial am crezut că e vorba de niscai paranormal sau ceva de genul. Dar nimic în comun cu paranormalul, cel puțin în Sezonul 1. Un film aș spune banal, la prima vedere, dar care mi-a plăcut. Nu-l povestesc. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recomand Fauda, un serial israelian. Am vazut cele trei sezoane cu sufletul la gura, jucat impecabil. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Beyond (tradus la noi, Lumea de Dincolo). Găsii și io unul miștocuț.

Un tânăr se trezește din comă după 12 ani. Încetișor, începe să-și reamintească chestii, să-și descopere niscai abilități și uite așa am ajuns la episodul 5. Să vedem ce va mai urma...

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Westworld

Am văzut primul episod, care mi s-a părut interesant, apoi am citit câte ceva despre film. Cică e un serial care a luat ceva premii. 

Prin 2058, Delos Inc. operează mai multe parcuri tematice, inclusiv Westworld american cu tematică Old West. Fiecare mediu este populat de „gazde”, androizi, care nu se disting de oameni, programați pentru a îndeplini fiecare dorință a oaspeților, inclusiv scopuri violente și sexuale, dar incapabili să le facă rău oaspeților. Operatorii creează narațiuni pentru ca aceste gazde să se repete în fiecare zi în timp ce interacționează cu oaspeții, dar ștergându-și amintirile în fiecare ciclu.

Mai mult nu spun. Să mai văd câteva episoade și de-o fi, mai vorbim...

 

Editat de Vriies
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te rog frumos sa-mi spui unde vezi Vikings, pe Netflix sunt doar 6 sezoane si inebunesc daca nu-l termin. :angry:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, Blues a spus:

Te rog frumos sa-mi spui unde vezi Vikings, pe Netflix sunt doar 6 sezoane si inebunesc daca nu-l termin. :angry:

 

Si se vad perfect! No need to... netflix things around :bb:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun asa, pe Netflix sunt doar 10 episoade din S6. 

Thank you, acum voi sterge link-ul. :)))

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×