Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Acum 1 oră, Çukur Bitmesin a spus:

Niciodată nu vei fi pe lista mea neagra. Tu ai multi-pas că te iubesc.

Eu mi-am făcut abonament pe Vicky pentru el. Și cu ocazia asta vad și toate dramele pe care am vrut sa le vad dar nu sunt pe Netflix.

Probabil că il găsești și pe net online subtitrat, free

Mulțumesc! Și pentru îndrumare și pentru că imi faci onoarea să mă pui pe lista persoanelor care îți sunt dragi. Sa stii ca treaba e reciprocă, nu ti-as fi purtat pică nici dacă ma puneai pe ignore. Și scuze dacă te-am deranjat afirmând ca poate-s pe lista neagră, dar in ultimul timp chiar nu mai pot pricepe de ce a început să crească numărul persoanelor care ma detestă, ba chiar ma urăsc, deși până mai ieri imi declarau iubirea lor, pentru că nu fac nimic altceva decât sa fiu eu însămi. Se pare că încă nu mi-am învățat lecția bine, aia că vorbele nu-s fapte și cuvintele neprobate nu valorează nimic. Și cand spun asta, ma refer la viața de zi cu zi, nu la forum.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fi-mea se uită la Squid Game și a venit să mă întrebe " Și, mami, ăștia o țin tot așa, 10 episoade se joaca rațele și vânătăile?"

In alta ordine de idei, am văzut Mr Queen

Nu m-am așteptat să fie atât de bine jucat și de complex.

Recomand 100%

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Penca multi l-au laudat, am decis sa ma uit si eu la My Name de pe Netflix

Noroc ca are doar 8 episoade, in viata mea nu m-am chinuit atat de tare sa vad un serial, tot asteptam sa vad care sunt scenele si ideile alea grozave.

Comercial, fake, scene jucate parca de roboti, replici total neoriginale

Nu recomand, really, daca ramane ultimul serial de pe lumea asta, mai bine mergeti la o plimbare decat sa va pierdeti timpul cu el.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca ruleaza si in Romania un serial despre viata lui Diana, Printesa Inimilor, nu tin minte titlul oficial doar ca se arata des in ultima vreme.   A fost facut foarte recent dupa viata ei care defapt este o colectie din evenimentele la care a participat ca altfel n-are sens de fabricat un film despre ea. 

Eu nu-l urmaresc ca am pierdut timp cu ea odata, atunci cand traia si vedeam filmul cand se intampla totul in viata!!!  Era foarte interesant ca pana atunci nu se arata atatea cu o printesa, Carolina de Monaco mai provoca vant sa se ridice praf pe unde trece.     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine are netlfix, imi poate spune daca serialul Destinatia (Manifest) are deja sezonul 3 pe netflix? Weekendul trecut am ratat episoarele de pe happy si nu mai inteleg nimic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 38 minute, Enki a spus:

Cine are netlfix, imi poate spune daca serialul Destinatia (Manifest) are deja sezonul 3 pe netflix? Weekendul trecut am ratat episoarele de pe happy si nu mai inteleg nimic.

Eu știam ca nu e pe netflix acel serial (eu nu-l văz :w00t:) ; l-am urmărit în schimb pe net

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 09.11.2021 la 0:09, Amarena a spus:

Mai nou sunt fiartă pe Outlander. 

Nu înțeleg de unde nebunia asta și dc toată lumea îl lauda. Știu ca gusturile nu se discuta, dar de obicei îmi plăcea "pomul lăudat" :biggrin:  dar cu asta nu pot, m-am chinuit vreo 10ep :bag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recomand telenovela Velvet :kick:Neașteptată, și cu multe faze drăguțe și funny. Am iubit personajele (si pe Alberto:bag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×