Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Acum 8 ore, Çukur Bitmesin a spus:

Mi l-a recomandat o persoană care are gusturi total diferite de ale mele.

Tu ce zici? Să mă uit?

Tocmai am terminat sezonul 2. Intr-o zi.

Deci, da.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat si sezonul 3.

Deocamdata atat e, din ce vad anul viitor ar iesi si sezonul 4.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Beverly Hills, 90210  ... a fost prezentat intre Octombrie 4, 1990 si Mai 17, 2000 in State.   Nu stiu daca s-a transmis si in Romania acest serial.

brenda

Ei erau in rolul principal,  Shannen Doherty si Luke Perry (October 11, 1966 - March 4, 2019)

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ah, nu, nu vi-l recomand, dar nu ma pot abtine sa nu va zic despre el. Ma tot uit de cateva zile si abia am vazut 3 episoade si stau si ma intreb cum am reusit.

Culmea este ca ma tot intorc si ma mai uit putin si zic ca ma opresc, apoi continui.

Midnight mass. La naiba, o sa incerc sa-l vad pe tot.

Editat de adal*
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, Maeve. a spus:

Intra pe youtube si cauta filmul, apoi apesi butonul de sub ecran "cc" si apoi apesi rotita de langa el, adica "setari", dai pe autotranslate, desfasori meniul apasand sagetuta din dreptul "autotranslate" si alegi "romana". Traducerea nu este prea exacta, dar tot intelegi.

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi avem un canal de TV, numarul 118, si acolo se dau seriale western de la inceputul filmelor, sotul adoarme si se scoala cu aceste filme, eu nici nu mai pot sa trec prin living room ca mereu pe ecran e unu cu gluga sau fara pe cal sa fie spanzurat :eek: si deloc nu vreau sa vad asa scene.  Gunpowder, Gunsmoke, Gunslinger sint titlurile din miile de seriale facute in ultimii 100 de ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, adal* a spus:

Intra pe youtube si cauta filmul, apoi apesi butonul de sub ecran "cc" si apoi apesi rotita de langa el, adica "setari", dai pe autotranslate, desfasori meniul apasand sagetuta din dreptul "autotranslate" si alegi "romana". Traducerea nu este prea exacta, dar tot intelegi.

nu e pe yt. pe rai1 zice ca e doar pt cei aflati in Italia. cum fac rost de vpn italian?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Maeve. a spus:

nu e pe yt. pe rai1 zice ca e doar pt cei aflati in Italia. cum fac rost de vpn italian?

Vpn de Italia costa cam 13$/luna. Mai au si pe 6 luni si un an. Nu mi-am facut pana acum un cont VPN, asa ca imi pare rau, dar nu stiu sa te ajut.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×