Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Queen of South l-am vazut. Si varianta americana si varianta mexicana cu Kate del Castillo. La cea americana e fain ca are angajati mai loiali si villains mai sadici. La cea spaniola e mai faina actoria si conflictele intre personaje. Dar ambele variante merita vizionate. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ToyBoy a meritat vizionarea ca am vrut sa vad cum se razbuna ala. Si desi draguti fizic, actorii nu jucau prost. Merge asa de relaxare. Nu e la nivel de Casa del Papel. De fapt, Casa del Papel nu va putea fi intrecut multa vreme.

Editat de Maeve.
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 54 minute, Kleopatrah a spus:

Ai mai vazut seriale bune in lb spaniola?

 

Nu, dar am inteles ca este unul La Reina del Sur, Queen of the South e remake dupa el. Are doar doua sezoane, e in spaniola. 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Din 11 mai, producţia spaniolă „Jocurile timpului” (El Ministerio del Tiempo), în care trei eroi străbat istoria tumultuoasă a Spaniei, întâlnind figuri celebre – printre care regina Isabela de Castilia, scriitorii Miguel de Cervantes şi Lope de Vega sau pictorul Pablo Picasso - este la #TVR1."

 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 26 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Nu, dar am inteles ca este unul La Reina del Sur, Queen of the South e remake dupa el. Are doar doua sezoane, e in spaniola. 

Vine  si sez 3. Asa promit astia pe fb

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Maeve. a spus:

Vine  si sez 3. Asa promit astia pe fb

Nu stiu, la mine nu e deloc pe Netflix.

Pentru ca am cam inceput sa ma plictisesc de Queen of the South, am luat o pauza si m-am apucat se Stateless. Are doar 6 episoade, dar pare promitator - dupa fapte reale.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci da, m-a prins in asa fel incat am vazut direct patru episoade. Pic de somn azi. E destul de trist...

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 17.07.2020 la 21:06, Maeve. a spus:

ToyBoy a meritat vizionarea ca am vrut sa vad cum se razbuna ala. Si desi draguti fizic, actorii nu jucau prost. Merge asa de relaxare. Nu e la nivel de Casa del Papel. De fapt, Casa del Papel nu va putea fi intrecut multa vreme.

Am terminat si eu de vazut Toy Boy

Simpaticut, dar am stiut din prima ca ala era monstru cremenal, as fi vrut sa fie o surpriza-soc, ceva, cand colo... mna, alta data ma uit mai intai la ultimul serial ca sa nu pierd vremea cu slow burn si cascadorii cu schimbari de situatie doar ca sa iasa numarul de episoade.

Foarte realist finalul, nota 10.

Mi-a placut mult asta : Regretul este pentru cei care cred ca mai pot obtine ispasirea. Eu am pierdut de mult credinta asta.

Editat de Kleopatrah
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×