Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Daca vreti sa vedeti ceva inedit, incercati Manifest. Pana acum are un sezon intreg si patru episoade din al doilea, l-am vazut pe nerasuflate. E pe HBO GO. 

Bine, actorii joaca putin prost dar subiectul e interesant. 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 01.12.2019 la 19:27, Fiero a spus:

 De cand am terminat de văzut The Originals (pe care il declar dragostea vietii mele) nu mai găsesc nimic care să mă atragă.

Poate Jurnalele Vampirilor, acolo a inceput de fapt povestea Originalilor. 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.02.2020 la 2:20, ♫ Blues ♬ a spus:

Poate Jurnalele Vampirilor, acolo a inceput de fapt povestea Originalilor. 

Pe asta l-am văzut primul. Acum am gasit de ceva timp unul pe plac, e turcesc si, culmea, imi place foarte mult. M-am intrebat de ce imi place asa mult, cred ca imi place pentru valorile pe care pun pret personajele principale: loialitate, fidelitate, cinste, onoare, corectitudine, sinceritate. Poate multe sunt exagerate în film, cu siguranta lucrurile nu au fost chiar așa roz cum sunt prezentate si nici personajele principale atât de virtuoase , dar imi place sa cred ca exista un sambure de adevăr în toată povestea. Si-apoi mai e si Turgut, numai pentru el si filmul tot merita urmărit. Păcat că mai am putin si trec la sezonul 5.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu astept cu interes ultimul episod din Noul Papa. Mi-a placut si asta, aproape la fel de mult ca primul sezon.

Cred ca urmeaza Manifest, recomandat de Blues.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Fiero a spus:

Acum am gasit de ceva timp unul pe plac, e turcesc si, culmea, imi place foarte mult.

Nu stiu cine e Turgut. 

Am gasit pe Netflix un serial turcesc, ceva gen fantezie. Incepusem sa ma uit si mi-a parut interesant, dar pentru ca atunci avea doar cateva episoade am uitat de el. Vad acum ca are trei sezoane. 

Despre asta e vorba The Protector.

Acum 3 ore, Enki a spus:

Cred ca urmeaza Manifest, recomandat de Blues.

 Pe mine m-a atras Manifest pentru ca nu am indicii, habar nu am ce se va intampla si cum. E mereu altfel, imprevizibil. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Nu stiu cine e Turgut. 

Am gasit pe Netflix un serial turcesc, ceva gen fantezie. Incepusem sa ma uit si mi-a parut interesant, dar pentru ca atunci avea doar cateva episoade am uitat de el. Vad acum ca are trei sezoane. 

Despre asta e vorba The Protector.

 

Serialul se numeste Putere si glorie si e pe Netflix, iar Turgut al meu (asa imi place mie sa ii zic, al meu) e domnul.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 03.02.2020 la 0:07, ♫ Blues ♬ a spus:

Daca vreti sa vedeti ceva inedit, incercati Manifest. Pana acum are un sezon intreg si patru episoade din al doilea, l-am vazut pe nerasuflate. E pe HBO GO. 

Bine, actorii joaca putin prost dar subiectul e interesant. 

Am inceput sa il urmaresc, chiar e fain.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vazut ca Manifest sezonul 2 e pe Film Now, dar e deja la episodul 6, asa ca alta data. Pe hbogo nu e inca sezonul 2, eu nu l-am gasit.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 09.02.2020 la 12:20, Enki a spus:

Am inceput sa il urmaresc, chiar e fain.

Da, sunt de aceeasi parere, ca am inceput sa-l vad si eu. Este un film (serial) foarte bun, in opinia mea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 42 minute, Enki a spus:

 Pe hbogo nu e inca sezonul 2, eu nu l-am gasit.

La mine nici primul sezon nu e intreg pe HboGo, abia sunt vreo 6 episoade. M-am descurcat altfel. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×