Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Elementary, cu impersonarea personajului Sherlock. A modern take on the cases of Sherlock Holmes, with the detective now living in New York City.

 

post-203610-0-56133500-1513856027_thumb.jpg

 

Recomandat lui Sherlock, daaaaa, siguuur!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Elementary, cu impersonarea personajului Sherlock. A modern take on the cases of Sherlock Holmes, with the detective now living in New York City.

 

attachicon.gifElementary - Sherlock Holmes.jpg

 

Recomandat lui Sherlock, daaaaa, siguuur!

 Multumesc, dar eu NU il recomand.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu iti place? Sunt curioasa, mie mi s-a parut simpatic, nu o capodopera,  e drept, dar cred ca nu se incadreaza la categoria rebuturi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gusturile nu se discuta. Nu am spus ca e rebut, am spus ca nu il recomand. Eu recomand doar seriale care fie mi s-au parut excelente, fie m-au ajutat cu ceva si consider ca pot ajuta si pe altii. Elementary nu e excelent si nici nu ajuta.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Preacher

 

Pentru religiosi si atei, pentru credinciosi si necredinciosi, pentru agnostici si iubitori de filosofie, pentru fani supranatural, pentru fanii supereroilor.

Foarte fain serial, foarte faina ideea.

Update: credinciosii si religiosii, in special cei crestini, sa se uite doar pana la episodul 6 din sezonul 2, inclusiv. Mai departe nu cred ca aveti stomac sa suportati.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Peaky Blinders.

Nu e genul de subiect care sa ma captiveze, dar sunt cateva caractere care m-au vrajit. A ajuns la sezonul 4, incheiat parcă prin decembrie. Abia astept sa reinceapa in toamna.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Continuare/spinoff/sequel Jurnalele Vampirilor si Originalii, a aparut de curand serialul Mosteniri (Legacies) spune ce se intampla cu urmasii protagonistilor din seriile mentionate la inceput.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×