Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

M-ati innebunit. :P Acuma-s prea multe recomandari, habar nu am ce sa aleg.

 

Pai mai intai determina ce gen te intereseaza mai mult,ce iti place sa vizionezi in general : comedie,actiune,thriller,mister,criminal,drama,sci-fi....dupa care selectezi din cele ce ti s-au sugerat.Ia-le si tu prin eliminare.Daca iti plac toate atunci da,vad unde ar fi problema :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am apreciat la timpul respectiv Masters of Science Fiction, Earth: The Final Conflict. Mai nou: Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Fear It Self si Special Unit 2. Subscriu la House MD si Scrubs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa incepi cu comedii, incepe cu Scrubs! E cel mai tare serial de comedie! Desi e mai vechi, acum in urmaresc si eu, sunt la seria 3.

 

Il... urmaresc si eu :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dollhouse (SF-2009) - serial nou-nout despre o tipa careia i se da diferite personalitati printr-un proces de inscriptionare a memoriei. Ieri a fost lansat episodul 5.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The Sarah Connor Chronicles - are actiune, intriga, tot ce vrei, actori k-lumea.... recomand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am saturat de filme americane....dupa ce am vazut niste seriale coreene mi-e greata sa ma mai uit la filmele americane. Cat de bine pot juca actorii in filmul asta nu mi-am putut imagina.Recomand cu toata caldura serialul Jumong.Va spun eu ca va lasati toate treburile sa va uitati la film. E un mix de stiluri: drama,legenda, istoric, iubire, e superb!! Din trailler nu prea o sa va dati seama...

YE%20049.jpg

Daca mai vreti recomandari de acest gen sa-mi spuneti :)

Editat de Electra2008

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

House of cards

 

Yes, Minister

 

Yes, Prime Minister

 

(umor politic la superlativ)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un serial care abia a inceput , sezonul I inca ruleaza la americani, si mie imi place e Fringe, e SF , dar nu nebunia din Lost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un serial care abia a inceput , sezonul I inca ruleaza la americani, si mie imi place e Fringe, e SF , dar nu nebunia din Lost

Fringe e super.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×