Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna

Sunt noua pe acest forum. Am descoperit in ian 2009 hep c, nu prea stiu cum se lucreaza cu forumurile . As dori sa stiu cum te simti cu medicament Reishi original din Elvetia, pentru ca as dori sa cumpar si eu.

Multumesc

 

Tocmai tinand cont de evolutia hepatitei C, va rugam sa dati curs invitatiei de mai jos. Eu am virusul C si nu ma pot face bine cu interferon deoarece organismul meu nu-l accepta, si bine face. Nu trebuia sa fac tratament cu interferon.

 

Va invitam sambata, 09.06.2012, la intalnirea noastra organizatorica si informationala care va avea loc la Hotel Razvan, sala Verbum, parter, Calea Calarasilor nr.159, langa Hala Traian, pe liniile de tramvai 40 sau 56. Seminarul va incepe la ora 11:30, si vor fi invitati cei care vin pentru prima data, cand proiectul "sa fim sanatosi cu factorii de transfer 4life" va fi prezentat de Jackie Rodero, din Spania.

Va rugam sa va anuntati participarea raspunzand prin email - valeria_burcu@yahoo.com, sau la tel:07212353458.

Daca doriti sa invitati si alti colegi, sau prieteni, puteti sa o faceti. Sunteti toti bineveniti.

 

Cu respect

Valeria si Laurentiu Burcu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×