Sari la conținut
Forum Roportal
krys_tyna_07

Am gasit

Postări Recomandate

din vis ... mi-am adus acum cateva zile aminte din nou de vis si ca l-am lasat balta si am spus sa caut ceva informatii si am vazut pozele ... mi-am amintit imaginile astea 2 .... nu stiu ce era incaperea aceea .... imi aduc aminte ca acolo jos erau mai multi oameni "legati" , tinuti prizonieri .... nu stiu ce sa zic .... nu stiu sa explic ... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din vis ... mi-am adus acum cateva zile aminte din nou de vis si ca l-am lasat balta si am spus sa caut ceva informatii si am vazut pozele ... mi-am amintit imaginile astea 2 .... nu stiu ce era incaperea aceea .... imi aduc aminte ca acolo jos erau mai multi oameni "legati" , tinuti prizonieri .... nu stiu ce sa zic .... nu stiu sa explic ... :huh:

poate ai trait acea trauma cu ei... in acel loc ,... si acum culmea e ca iti reamintesti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori o informatie suplimentara : cu ce erau legati oamenii ?

Ai incercat sa intri in subiect si sa culegi informatii despre culoarea pielii, imbracaminte, daca erau si femei si copii, varsta celor pe care i-ai vazut. Uneori un detaliu care ti se pare neinsemnat poate permite o punte de legatura cu alte lucruri, persoane, informatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda... visul l-am avut de ceva timp .. nu-mi aduc aminte bine .... mi se pare ca erau de culoare inchisa/neagra .... imbracaminte in nici un caz ca a noastra ... era cam .. ciudata, saracacioasa . Copii nu-mi aduc aminte, nu stiu.Imi aduc aminte ca erau legati intr-o incapere ca aceea din a doua poza ... acolo erau tinuti .. si la un moment dat , da , am simtit ca eram si eu ... fugeam cu inca cativa sa ne ascundem ... spatiul semana cu cel din prima poza ... nu stiu care era faza ... chiar nu stiu .... aveam impresia ca oamenii erau legati cu lanturi ...

Editat de krys_tyna_07

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte intereseant....am sa caut niste informatii.....

intre timp..poate imi spui te rog cum ai intalnit personajele mentionate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mda... visul l-am avut de ceva timp .. nu-mi aduc aminte bine .... mi se pare ca erau de culoare inchisa/neagra .... imbracaminte in nici un caz ca a noastra ... era cam .. ciudata, saracacioasa . Copii nu-mi aduc aminte, nu stiu.Imi aduc aminte ca erau legati intr-o incapere ca aceea din a doua poza ... acolo erau tinuti .. si la un moment dat , da , am simtit ca eram si eu ... fugeam cu inca cativa sa ne ascundem ... spatiul semana cu cel din prima poza ... nu stiu care era faza ... chiar nu stiu .... aveam impresia ca oamenii erau legati cu lanturi ...

 

 

ceea ce descrii tu suna a regresie . incearca sa cauti o persoana care face regresii poate reusesti sa afli mai multe. in general chestia asta anuleaza anumite fobii. in alte cazuri iti aduce aminte misiunea cu care ai venit .

uite aici un grup care fac regresii

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic30396.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×