Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Uneori raspundeti la anumite topic-uri la intamplare?

Acordati INTOTDEAUNA raspunsurilor pe care le scrieti pt ceilalti?  

75 membri au votat

  1. 1. Acordati INTOTDEAUNA raspunsurilor pe care le scrieti pt ceilalti?

    • Da, chiar imi pasa 100% interes
      53
    • Scriu din obisnuinta, dar mai pun si suflet cateodata 80% interes
      12
    • Doar la unele teme, pt cunoscuti 60% interes
      8
    • Nu, totul e doar caterinca
      2


Postări Recomandate

Puteti sa mintiti sau sa fiti sinceri :crazy:

 

V-a interesat vreodata nr de msj postate pe acest forum ?

V-ati gandit uneori sa postati doar pt a avansa in ierarhie?

ex: boboc, garoafa, trandafir,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu m`a interesat nr de mesaje postate..desi mi s`a zis azi :"> ca scriu asa de des ca sa revin in fortza.. nu scriu pentru "a promova" ..sincer m`am atasat de tot ceea ce e roportal..si`mi pare rau oarecum de timpu` pierdut..(pentru ca pana acu` puteam stii mult mai multe, nu am citit tot cu siguranta :crazy: , dar as fi putut :beach: ) :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer imi place sa ma implic si daca e cazu vb din ceea ce am patit si nu cai verzi ..chiar si la jocuri m-am implicat acum mai scriu la jocuri de dragul jocului sau sa vad ce va scrie dupa cuv meu sau mai inchid la fazazn :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare normal sa spui ceva in momentul in care ai ceva de spus...

Sau daca e necesar sa revii cu o alta idee... pt lucruri personale, avem Slava cerului PM, (nu ma laud ca si eu mai dau pe langa...:crazy:) Dar incerc sa mentin o limita... Avand in vedere ca tst pe forum`s de ceva ani...! :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,eu personal niciodata nu am raspuns temelor care nu imi capteaza interesul....imi place sa citesc ce scrieti voi pe aici,anumite intamplari ma fac sa zambesc,altele ma intristeaza,dar toate astea fac parte din viata si e interesant asa.....imi place sa scriu,dar nu aiurea,simt nevoia sa dau o replica daca ceva ma contrariaza sau daca sunt de acord....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vi se pare ciudat ca un user sa posteze peste 100 msj / 24h  ?

 

 

 

nu daca sta numai pe forum o zi intreaga......

 

raspund numai daca mi se pare ca se merita sa raspund la ceva.... acum nu prea mai am timp, sa intru asa des cum mi'ar placea .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general,citesc toate posturile;dar unele sunt f lungi si te plictisesc,asa ca citesc doar cele care mi se par mai interesante,asa...la prima vedere....

Sunt teme pe care doar le-am citit,erau interesante,dar aveam senzatia ca nu e locul meu pe acolo(una dintre teme era cea cu islamismul).

De multe ori ma mai uit pe forum,mai citesc cateva posturi,dar nu raspund.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×