Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Va place ploaia?

Postări Recomandate

Hmm??? dak imi place ploaia........cu sigurantza....nimic nu se compara cu senzatia unei ploi calde de vara dupa o zi torida............sau cand plua la munte de exemplu........aerul devine si mai curat si scoate la iveala toate aromele naturii..........hmmmm....frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum au mai zis si altii, aia d vara e super...o ploaie d cateva minute d'aia torentiala..k sa nu mai zic mirosul d dupa..mijto. in nici un kz asta kre m-a prins aku cnd am venit d la sc...d m-am facut ciuciulete si am inghetat..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer pe cat de frumoasa e uneori acum a devenit sufocataore..ploua in continu si nu poti sa faci nimic... m-am suparat pe ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ploaie v-ati dorit... acuma aveti...! (joke...)

Ma uit la "licitatia vietilor" la tv... si nu`mi vine sa cred ce ... se intampla...

Parca Dumnezeu ar negocia cu noi... ! :thumbsup:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm, de obicei nu prea imi place ;) ...dar depinde de starea mea de spirit. :wub: cateodata cand ploua de vin melancolica si imi aduc aminte de toate lucrurile frumoase din viata mea :( . alteori insa ma intristeaza pt k eu is o fata vesela, ador soarele si zilele frumoase si senine ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am saturat de ploaie!!!! A inceput de dimineata si nu vrea sa se mai opreasca :tease: :sorry: Vreau soare mult si caldura si vreau ca vara sa vina inapoi!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu m-am saturat de ploaie!!!! A inceput de dimineata si nu vrea sa se mai opreasca :sorry: :luck: Vreau soare mult si caldura si vreau ca vara sa vina inapoi!!!

 

cata dreptate ai...sa nu mai aud de ploaie!!!!toata vara a fost prezenta si se pare ca si toamna a inceput la fel....nu maivreau ploaie// :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×