Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Selena -sau ,,luna alba''

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am gasit inj unele programe de astrologie,si acest punct sensibil -din pacate,fara interpretare.Tinand cont ca am Selena in conjunctie stransa cu Luna,ma interesa -evident- ce influenta are ea.Raspunsul,mi l-a dat altcineva(Kachina -e membra si pe roportal) ,pe un alt forum,care a gasit un articol(insa in engleza)cu semnificatiile Selenei,si chiar influenta ei in diferite semne.

http://www.dharma.lt/en.php/astrology/sele...-the-zodiac/#12

Daca doriti sa va aflati pozitia exacta a acestui punct,puteti descarca gratuit un program de astrologie,care are si interpretari in limba romana,de aici:

http://www.mihneafiran.ro/download.php (va trebui sa va faceti un cont pe site,pentru asta...dar e un inconvenient minor)

Programul,se cheama: ,,Astrograma 1.0''.(va trebui sa modificati in setarile standard ale programului,ca sa va arate si acest punct)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tinand cont ca am Selena in conjunctie stransa cu Luna,ma interesa -evident- ce influenta are ea

:tease:

 

Prezenta Selenei in primul patrar cu Luna , influenteaza in mod direct gandirea analitica , in sensul ca lipseste cu desavarsire. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

evident, din experienta celor citite pe forumul de paranormale si scrise de catre ilustrii iluminati ai secolului nostru. :tease:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prezenta Selenei in primul patrar cu Luna , influenteaza in mod direct gandirea analitica , in sensul ca lipseste cu desavarsire. :)

 

chiar asa complicate-s selenele? ca s-au mai plans si altii :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pe mine m-ar interesa semnificatia Selenei...Daca este un punct pe harta ,aveti idee cum se calculeaza?Multumesc. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si pe mine m-ar interesa semnificatia Selenei...Daca este un punct pe harta ,aveti idee cum se calculeaza?Multumesc. :spiteful:

Am dat link,in prima postare,cu un program gratuit de astrologie(mai e si in limba romana...)care calculeaza si pozitia Selenei.Tot in postarea aia,am dat si un link cu interpretarile pozitiei Selenei in semne(in engleza insa)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi,Arcangelo,de grabita ce-am fost nici n-am deschis link-urile...mea culpa...M-am descurcat acum!Mi-am mai descarcat eu de pe site-ul lui Mihneafiran cate ceva,dar nu ASTROGRAMA 1.0.Multumesc inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil! :crazy: am gasit interpretarea pentru selena mea in limba engleza si este 100% adevarat :tease:

Un singur regret am ;nu pot sa deschid link-ul spre site-ul lui Mihnea Firan :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×